Aké je to mať zlomené srdce?

Kým nebudete milovať naozaj z celého srdca, nezistíte, aké je to mať zlomené srdce. A keď vám potom životná láska prekĺzne pomedzi prsty, nedokážete sa nadýchnuť, dostať zo seba pár slov, dívať sa na svet normálnymi očami...

 

Dá sa s takýmto zlomeným srdcom vôbec žiť? Ako sa vôbec môžete hýbať, keď vám každý krok pripomína, ako veľmi ste milovali a boli milovaní...a teraz nemáte nič. Len prázdnotu v srdci. A oči plné žiaľu.

 


Nikdy však nie je neskoro začať život odznova...

 

Skúsená spisovateľka romantických príbehov Jasinda Wilderová prichádza s ďalšou lahôdkou pre čitateľky – Strácame sa v sebe. Láska, vášeň, zármutok, túžba, ale predovšetkým priateľstvo. To všetko má tento nový príbeh, ktorý vás vezme na neuveriteľnú emocionálnu jazdu.

 

Odporúčame prečítať tiež: Niekedy nestačia ani miliardy na účte

 

Keď tragicky zomrel Kyle Calloway, odišla aj veľká časť jeho priateľky Nell. Život sa jej rozbil na tisíce črepov a spočiatku bola taká zronená, že sa k nej nikto nesmel priblížiť. Ani jej najlepšia priateľka Becca. Tá sa zo všetkých síl snažila Nell pomôcť prekonať žiaľ, ale ani ona nemá jednoduchý život a svoje pocity radšej nesmelo vkladá do veršov.


Všetko, čo doteraz poznala,

sa odrazu zmenilo.

 

Jason Dorsey bol Kylov kamarát. Talentovaný futbalista. Pozval Nell na rande, ale to sa nikdy nekonalo. Nell ho odmietla, a tak sa rozhodol pozvať na schôdzku jej najlepšiu priateľku, šestnásťročnú Beccu. Vtedy netušil, čo všetko s Beccou prežije a či sa práve ona nestane jeho životnou láskou.

 

Beccin prísny otec nesúhlasil, aby začala chodiť s chlapcom v takom mladom veku.


A Jasonov otec, vojnový veterán, mal zas problém s alkoholom. Keď sa opil, svoj hnev namieril práve proti synovi a uštedril mu nejednu krutú ranu.

 

Obaja mladí ľudia si hľadajú svoje miesto v zložitom svete, v ktorom sa tragédie, trápenia a depresie striedajú s radosťou, nádejou a láskou.

 

Začítajte sa do 1.kapitoly novinky Strácame sa v sebe. 

 

Odporúčame prečítať tiež:  Myslíš na mňa vôbec?!

 

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

25.08.2015 19:46

musím prečítať :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

15.05.2016 20:07

sem s knihou

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE