Sen každého muža - z hlavy vás už určite nedostane

Buďte sama sebou, pretože to je to, čo chce vidieť. Nezávislú, zdravo sebavedomú a prirodzenú ženu. A keď k tomu pridáme týchto zopár tipov, zo svojej hlavy a fantázie vás už len tak ľahko nedostane. V jeho očiach budete neodolateľná, získate si obdiv a úctu a možno sa aj zamiluje.

 

Ženy predsa musia byť milované, ak majú zostať krásne.

 

Miluje prirodzenosť

 

Keď sa vychystáte niekam von, chcete vyzerať čo najlepšie a svojmu zjavu venujete patričnú pozornosť. Perfektný účes, dokonalý make-up, očné tiene, linka a výrazný rúž. Zdá sa ale, že páni preferujú prirodzenosť. Čistá a hebká pokožka, lesklé vlasy a jemný dotyk make-upu na vašej tvári vyvolá u mužov hotovú ,,senzáciu". 

 

Odporúčame prečítať: 10 znakov, že máte pri sebe skvelého muža

koláž

Zdroj: Shutterstock®

Vášnivá a sladká

 

Prekvapte ho svojou vášňou. Ak budete sladká, bude aj on. Sex je dôležitou súčasťou vzťahu muža a ženy. Tak ako môže tento vzťah posilniť a urobiť zaujímavým, dokáže ho aj pokaziť. Buďte preto kreatívna a netradičná - úspech bude zaručený. Žiadne argumenty, zlé pocity či sťažnosti. Dôležitá je vo vzťahu najmä komunikácia. Odozvou na ňu potom budú slastné výhody. :-)

 

Odporúčame prečítať: Ako nedovoliť iným ľuďom rozbiť váš vzťah?

 

žena a muž

Zdroj: Shutterstock®

Spoloční priatelia

 

Milujete babské jazdy, pobehovanie po nákupných centrách a rozoberanie najnovších senzácií a pikošiek pri káve? Muž má rovnako svoj svet a voľný čas pozostávajúci z kamarátov, športu, žartov a, samozrejme, piva. Prejavte záujem o jeho priateľov. Zapojte sa do rozhovoru, uvoľnite sa alebo zavtipkujte. Samozrejme, nezabudnite, že ste stále dáma. Nájdite si šport, ktorý vás aspoň trochu zaujíma a posilníte tým vzťah nielen s partnerom, ale aj s partiou.

 

Odporúčame prečítať:Ako na to... Prejsť cez štyri úrovne odpustenia

spoloční priatelia

Zdroj: Shutterstock®

Nebojte sa vyjadriť svoj názor!

 

Majte svoj vlastný názor a zdieľajte ho. Neobmedzujte sa verbálne. Vyjadrite svoju mienku, postoje a ukážte, že ste inteligentná a zorientovaná žena. Nezabudnite, že je veľmi dôležité vedieť aj počúvať. Vzájomná komunikácia je kľúčom k úspechu.

 

Odporúčame prečítať: 30 tipov, ako byť viac zdravá, fit a mať skvelý život I.

komunikácia

Zdroj: Shutterstock®

Uvoľnite sa a užívajte si

 

Vážna tvár, ktorá pripomína voskovú figurínu, strnulé a graciózne správanie. Ste síce dáma, ale aj elegantná dáma sa môže odviazať. Nechajte vaše kútiky ,,hrať" do úsmevu, nebojte sa zavtipkovať a srdečne zasmiať. Jednoducho sa uvoľnite a buďte sama sebou. Pozve vás na vynikajúci fast-food a vy ,,ohrniete nos", pretože si držíte svoju štíhlu líniu? Len to nie, dámy! Buďte prirodzené, príjemné a nie strnulé, umelé bábiky.

 

Odporúčame prečítať: Ako na to... Neuviaznuť v starom hneve

koláž

Zdroj: Shutterstock®

Sex - téma, ktorá by nemala byť tabu

 

Ukážte mu, čo máte rada a čo presne chcete. Rozprávať sa na tému sex môže byť skoro tak dobré, ako samotný akt. Vyjadrite svoju túžbu, dajte najavo ako veľmi vás priťahuje alebo jednoducho povedzte, že ste na neho počas dňa mysleli. Chlapi sú lovci, preto ho vábte, iritujte, hrajte s ním vášnivú hru. A čo tak eroticky ladená textová správa? Tá ho určite dostane! Občas prevezmite kontrolu a buďte dominantnou ,,šelmou". Bude vám ležať pri nohách.

 

Odporúčame prečítať: Hrčka v prsníku? Nepanikáriť! Ako správne postupovať?

koláž 2

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

1 komentár
Anna Kristova

Anna Kristova

11.12.2015 17:21

super rady

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE