Status single má svoje výhody: Pre toto by si si ho mala vychutnávať

1. Práca na prvom mieste

Ženy majú rôzne priority. Niektoré túžia po svadbe a deťoch, iné po kariére. Ani jedno, ani druhé nie je lepšie. Predsa každý má robiť to, čo chce, čo mu vyhovuje, čo ho robí šťastným. Ak sa chcete zamerať na svoju kariéru, tak práve status single vám to môže uľahčiť. Pracovať na sebe dá zabrať a niektorí muži nevedia stráviť to, že jednoducho nie sú pre ženy prioritou. Dokonca častokrát  majú pocit, že ich ambiciózna a úspešnejšia žena oberá o akúsi mužnosť. Ak ste slobodná, tento problém však nemusíte riešiť. Ak potrebujete zostať v práci dlhšie a niekoľko dní za sebou, aspoň nebudete mať výčitky, že by ste niekoho zanedbávali.

Pozri tiež: Je nutné nosiť podprsenku aj doma? Čo hovoria odborníci?

Ako single žena máte čas na svoju kariéru

Zdroj: Shutterstock®

2.Kuchyňa ako večný problém

„Čo bude na večeru, drahá? Ako to, že ešte nie je navarené?" Muži majú akosi zafixované, že doma má byť každý deň teplá večera. A nezaujíma ich, že aj vy ste makala osem hodín v práci. Oddýchnite si od toho. Výhodou slobodného života je i to, že si nemusíte robiť ťažkú hlavu z toho, že sklamete muža nepripravenou večerou. Môžete si objednať pizzu a bez výčitiek ju zjesť na gauči pri seriáli. 

3. Priatelia

Určite sa párkrát stalo aj vám, že váš partner sa akosi nevedel vyrovnať s vašou večne hlučnou kamarátkou, alebo mu prekážal známy z detstva, ktorý však bol skutočne len známy. A tak ste, samozrejme, len z dobrej vôle museli občas zaklamať za kým skutočne idete alebo sa na nich radšej vykašľať, len aby bol pokoj. Našťastie, single ženy tento problém riešiť nemusia. Nemusia sa ospravedlňovať za kamarátku, ktorá si večer vypila viac, ako je prípustné alebo za to, že si chcete zájsť na večeru s mužskými kamarátmi. 

Nikto vás už nemôže kritizovať za to, že sa rozhodne stráviť večer len s kamarátkami

Zdroj: Shutterstock®

4. Konečne vlastný výber

Tak schválne, kto u vás šéfoval televízii? Koho ste museli minimálne pol hodinu prehovárať, aby vám dovolil pozerať stopäťdesiaty diel vašej obľúbenej telenovely a následne o tom ešte niekoľko dní počúvať? Jedna z výhod slobodného života je, že nemusíte s nikým bojovať o ovládač a jednoducho si pozerať, čo sa vám zachce. Takže už žiadna Liga majstrov každú stredu sprevádzaná urážlivými komentármi na každého druhého hráča. Chvalabohu!

5 komentárov
Mária Reibergerová

Mária Reibergerová

26.09.2020 15:30

všetko má svoje výhody a nevýhody

Vaše meno:

Darina Božiková

Darina Božiková

26.09.2020 15:43

ale občas sa samota prejedá,takže aj áno,aj nie výhody single

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

26.09.2020 18:06

občas si aj pomyslím, že sa musím stále prispôsobovať, ale rodina je rodina

Vaše meno:

Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

27.09.2020 06:42

Každý status má svoje za i proti.

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

27.09.2020 07:17

Ťažko povedať čo je lepšie, je to individuálne..

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE