Ako si obľúbiť cvičenie? Takto sa ti to podarí raz-dva!

Aj vy patríte medzi tie z nás, ktoré z času na čas rady nič nerobia? Pri slove cvičenie si predstavíte namáhavé cviky v posilňovni? Pravidelný pohyb a cvičenie by mali byť súčasťou nášho života. Sú potrebné pre naše zdravie a dobrú kondíciu. Odborníci odporúčajú venovať cvičeniu aspoň 30 minút denne. Tím KAMzaKRÁSOU.sk prináša zopár nápadov, ako si zacvičiť, dobre sa zabaviť a brať pohyb ako súčasť denného programu.

Odporúčame: Vieš, podľa čoho vyberať kuracie prsia? Na toto pozor!

ako sa hýbať s radosťou

Zdroj: Shutterstock®

Nepozerajte sa na to ako na cvičenie

Predstava prepotených vypracovaných tiel v jednej miestnosti nie je príliš lákavá. Na začiatku hneď odstráňte toto slovo z vášho slovníka. Sústreďte sa len na to, aby ste boli čo najaktívnejšie. Skúste si tých posvätných 30 minút rozdeliť na tri časti. Tieto časti majú veľký prínos pre zdravie a metabolizmus. Kroky. To je slovo, pri ktorom musíme začať. Preto, namiesto vozenia sa výťahom, je správne vyšliapať si cestu domov po schodoch. Ak aj kanceláriu máte na vyššom poschodí, nestrácajte čas čakaním na výťah. Netlačte sa s ostatnými v preplnenom výťahu. Radšej do práce vybehnite po schodoch a hneď budete mať zo seba lepší pocit!

Pozri aj: Čo obsahuje burčiak a aké sú jeho účinky? Pozor na jeho kvalitu!

ako cvičiť s radosťou

Zdroj: Shutterstock®

Vyberajte si zábavné aktivity

Chcete dosiahnuť svoj cieľ rýchlejšie? Musíte byť dostatočne motivované k tomu, aby ste ho docielili čo najskôr. Nájdite si činnosť, ktorá vás bude vnútorne napĺňať. Dôležité je, aby vás zvolené cvičenie bavilo. Milujete hudbu? Zapnite si svoje obľúbené piesne a začnite tancovať. Má u vás čerstvý vzduch prednosť pred hudbou? Tak sa jednoducho vydajte na prechádzku do prírody. Možno je čas skúsiť aj niečo nové, napríklad brušné tance alebo pole dance. Ak sa dostanete na úroveň pokročilé, budete sa cítiť nielen zdravšie, ale aj viac sexi. V ponuke sú asi tisíce možností. Stačí len otvoriť vašu myseľ a nechať prehovoriť vaše ja.

Zavolajte si na pomoc priateľov

Ani na ľudské vzťahy sme nezabudli. Spojte cvičenie so stretnutím s priateľmi. „Ve dvou se to lépe táhne,“ hovoria naši českí susedia. A presne to aj platí. Cvičenie vám ubehne rýchlejšie a určite sa aj poriadne nasmejete. Samozrejme, je to aj o pocite spojenia a vzájomnej motivácii. Už na to nebudete samé!

Odporúčame: Jedinečná múka z pestreca mariánskeho – v čom má navrch oproti iným?!

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE