Veľká Noc s Hubertom

Tradičný slovenský Veľkonočný pondelok sa okrem šibačky nezaobíde ani bez dobrého jedla a slávnostného prípitku. Nechajte sa inšpirovať tipmi na bublinky od Hubertu.

 

Hubert de Luxe

 

Kvalitu obľúbeného sektu Hubert de Luxe oceňujú odborníci doma aj v zahraničí. Spájajú sa v ňom lahodná sladká chuť, jasná, zlatistá farba, jemné perlenie a neodolateľná vôňa.

 

 

Vínu dominuje vôňa zrelého hrozna s muškátovým buketom, chuť je plná, hroznová a harmonicky sladká. Výborne sa hodí k sladkým zákuskom na vašom veľkonočnom stole. 

 

Hubert

Zdroj: Shutterstock®

Hubert Club polosladké

 

Polosladký Hubert Club v sebe skrýva kombináciu cukrov a kyselín, ktoré sú vyvážené v správnom pomere a robia tak z tohto sektu lahodný mok. Vyznačuje sa dynamickým perlením a žltozelenou farbou. Je ideálnou voľbou pre šibačov, ktorí obľubujú ani príliš sladký, ani príliš suchý sekt. Odporúčame ho podávať s nákypmi a sladkými piškótovými jedlami.

 

 

Hubert L´Original rosé brut

 

Hubert L’Original rosé brut je suché šumivé víno, s jemným ovocným buketom a dlhotrvajúcim jemným perlením. Ružové sekty sa stávajú čoraz populárnejšími nielen pre svoju farbu u žien, ale vďaka sviežej chuti ich obľubujú i muži. Vhodne doplní mäsité veľkonočné pokrmy.  

hubert de luxe

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Soňa Krátka

Soňa Krátka

16.05.2016 15:17

ruzove DE LUXE sme este nemali, pri nejakej prilezitosti vyskusame

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE