Vneste do svojich životov zdravie a harmóniu

Ak patríte k tým, ktorí hľadajú pomoc vo forme čisto prírodných a neškodných možností, máme pre vás riešenie! Priblížte sa prírode. Súčasný životný štýl mnohých z nás oddialil od prapodstaty

 

Ak patríte k tým, ktorí by sa najradšej zoširoka vyhli liekom a nezdravým potravinám, a hľadáte adekvátnu pomoc vo forme čisto prírodných a neškodných možností, máme pre vás riešenie!

 

Priblížte sa prírode.

 

 

 

 

 

Súčasný životný štýl mnohých z nás oddialil od prapodstaty. Prestali sme byť spriaznení s prírodou a v rámci zjednodušenia sme podľahli moderným spôsobom života. Keď sme chorí necháme si predpísať antibiotiká, keď sme hladní podľahneme fastfoodom, alebo polotovarom v obchode. Keď sa potrebujeme niekam dostať využijeme auto, alebo mestskú dopravu, trávime priveľa času v práci, pri počítači, alebo pred televízorom, podliehame stresu, dopujeme sa kávou, nikotínom, sladkosťami a nezdravými potravinami, ktoré sú plné chémie a farbív.

 

Zabúdame sa zastaviť, odpočinúť si, očistiť si telo od toxínov aj myseľ od negatívnych myšlienok.

 

Všetky tieto faktory sa potom nenápadne nabaľujú jeden na druhý a vytvárajú v našom tele aj duši choroby a problémy. Ako ale z takéhoto neustáleho kolotoča von? Ako sa ozdraviť a odbremeniť? Dosiahnuť zdravie a šťastie? Vniesť do svojho života lásku a radosť? Zmenou životného štýlu!

 

Dávajte pozor na to čo jete, chodievajte často na prechádzky do prírody, objavte čaro byliniek, športujte, venujte pozornosť aj kozmetike, ktorú užívate a taktiež myšlienkam, ktoré vytvárate.

 

Ak potrebujete k zmene svojho životného štýlu nakopnúť, navštívte napríklad blížiaci sa festival EZOfest – Deň zdravia.

 

Vneste do svojich životov zdravie a harmóniu

 

V Košiciach sa bude konať v dňoch 10. - 11. mája 2013 v Jumbo centre, už 19. ročník ezoterického festivalu EZOfest – Deň zdravia, ktorý každoročne prináša svojim návštevníkom okrem výstavy stánkov s množstvom produktov, ktoré v hypermarketoch nenájdete, aj bohatý a poučný program.

 

Spoznajte aj vy čaro liečivých kameňov a šperkov, nájdite pre svoje telo čisto prírodnú kozmetiku, pre zdravšie bývanie ekodrogériu a podporte očistu svojho tela a celkovo svoje zdravie bylinnými preparátmi.

 

Vneste do svojich životov zdravie a harmóniu

 

V ponuke budú aj možnosti vyskúšať si prístrojovú analýzu zdravotného stavu, využiť poradenské služby uznávaných liečiteľov a lekárov, odborníkov z astrológie, zdravého bývania, fengšuej, aurafoto a mnoho iného...

 

Tešiť sa môžete aj na množstvo prednášok a kurzov z duchovného sveta – aktivujte si čakry, objavte škodlivé látky v kozmetike, priučte sa samoliečebnej metóde, odhaľte staroindické proroctvá, či tajomstvá liečebných energií.

 

Ak vás trápia problémy s láskou alebo s medziľudskými vzťahmi vyskúšajte do svojho bývania zahrnúť feng-šuej pomôcky, prípadne využite veštecké služby, či poradenské služby z oblasti anjelskej poradne, astrológie a numerológie.

 

Vneste do svojich životov zdravie a harmóniu

 

Pochopiť zložitú spleť vzťahov a samotnú lásku vám pomôžu aj prednášky napríklad na témy o intimite, vedomej duševnej sexualite, o láske k sebe samému, o chybách, ktoré robia ženy vo vzťahu s mužmi, o metóde riešenia emocionálnych blokov, o tantrickej láske, ale aj o minulých životov.

 

Pozrite si kompletný program výstavy a prednášok a nájdite si tému, ktorá vám pomôže žiť lepšie a zmysluplnejšie:

 

VÝSTAVA EZOfest - Deň zdravia

 

PREDNÁŠKY EZOfest - Deň zdravia

 

Ak budete hladní, občerstviť sa môžete ochutnávkou zdravých potravín, kvalitnými moravskými vínami, vegetariánskymi jedlami a zákuskami, ako aj pochúťkami z védskej kuchyne.
 

Zdroj foto: www.ezofest.sk, www.deluxethemes.com
0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE