Vychutnajte si celý deň s bezstarostným úsmevom

Keď ide o čistenie zubov, častokrát prepadáme pochybnostiam, či je náš úsmev počas dňa dostatočne chránený a či nám ten džús z raňajok, prípadne popoludňajšia káva nespôsobí viac problémov ako úžitku.

 

Každodenné obavy o zdravie svojich zubov  zmiznú s revolučnou zubnou pastou Signal Long Active, ktorá poskytuje celodennú ochranu povrchu zubov.

 

Z lokálneho prieskumu vyplýva, že až 41% z nás trpí zubnými kazmi a 38% bojuje so zubným povlakom.* Z toho vyplývajú aj nároky na zubnú pastu, ktorú používame. Po konzumácii jedla a nápojov sa zvyšuje riziko negatívneho účinku kyselín vznikajúcich pôsobením baktérií nachádzajúcich sa v zubnom povlaku. Signal LONG ACTIVE chráni vaše zuby po celý deň v čase medzi jednotlivými čisteniami. Jeho progresívne zloženie s technológiou Pro-Time Zinc využíva prirodzené antibakteriálne vlastnosti zinku. Ochrana proti zubnému povlaku až na 24 hodín.**

 

Testovali sme: SIGNAL - Zubné pasty Glossy Chic a Glossy Chic Fresh - Zubná kefka Shiny White

Vychutnajte si celý deň s bezstarostným úsmevom

Zdroj: Shutterstock®

Signal Long Active

Novinka značky Signal, zubná pasta Signal Long Active poskytuje celodennú ochranu zubov pred tvorbou zubného povlaku medzi jednotlivými čisteniami zubov ráno a večer. Zinok je známy svojimi silnými antibakteriálnymi účinkami. Zubná pasta Signal Long Active s technológiou Pro-Time Zinc dodáva zinok až na 24 hodín.** Môžete si tak dopriať vaše obľúbené jedlá a nápoje bez strachu z nadmernej tvorby zubného povlaku, ktorý vedie k tvorbe zubného kazu. Novinka Signal Long Active je dostupná v troch variantoch – Signal Long Active White Fresh pre belší úsmev, Signal Long Active Fresh Breath pre dlhotrvajúci svieži dych a Signal Long Active Intensive Cleaning pre medzizubné čistenie a odstraňovanie zubného povlaku.

 

Nezáväzná odporúčaná maloobchodná cena výrobku: 1,95 Eur.

 

* Zdroj: Milward Brown, august 2015

** Pri čistení 2x denne.

 

Odporúčame: Zdravé vylučovanie môže byť i viackrát za deň, tvrdia lekári

2 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

29.04.2017 08:19

Este som ich nevidela nz trhu..... zubnych past je veru na trhu neurekom...je z coho vyberat...kazdy ma tu svoju oblubenu

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

29.04.2017 08:30

ach zuby, to je moja celoživotná trauma...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE