Zdieľaj SKITTLES, foť selfie a vyhraj!

 

Značka SKITTLES predstavuje súťaž pre všetkých kreatívcov a fanúšikov selfie. Vychutnaj si SKITTLES, cukríky s ovocnou príchuťou, vytvor originálnu selfie a získaj jednu z limitovanej edície misiek SKITTLES.

 

Stačí do 31. 5. 2015 zaregistrovať na webe www.SKITTLES.sk selfie s niekým alebo niečím naozaj netradičným.

 

 

 

Značka SKITTLES chce tento rok zdieľať so svojimi priaznivcami ešte viac nečakanej zábavy a jedinečných cukríkov s ovocnou príchuťou SKITTLES. Ak si fanúšikom cukríkov SKITTLES, podeľ sa o ne, ukáž svoju jedinečnú selfie celému svetu a navyše získaj super SKITTLES misku. A ak ťa cukríky SKITTLES ešte nedostali, nenechaj si ujsť skvelú príležitosť ochutnať ich, užiť si kopec zábavy a vyhrať!  

SKITTLES

Zdroj: Shutterstock®

Stačí vytvoriť selfie zachytávajúcu, ako sa delíš o cukríky SKITTLES s niekým alebo niečím nečakaným, a do 31. 5. 2015 sa s ňou pochváliť na www.SKITTLES.sk. Nie je priestor pre sivý priemer a fantázii sa medze nekladú. Podmienkou výhry je správna dávka kreativity a zábavy.  

SKITTLES

Zdroj: Shutterstock®

Ako perfektná rekvizita sa budú hodiť veľké 174 gramové SKITTLES, o ktoré sa jednoducho nemôžeš nepodeliť. 174 gramové balenie cukríkov s ovocnou príchuťou SKITTLES je dostupné v bežnej obchodnej sieti v príchutiach SKITTLES Fruits, SKITTLES Crazy Sours a SKITTLES Wild Berry za odporúčanú cenu 1,49 €. 

SKITTLES

Zdroj: Shutterstock®

SKITTLES

Zdroj: Shutterstock®

Viac na www.skittles.sk

2 komentárov
Nikola Sisáková

Nikola Sisáková

14.05.2015 17:53

môj synovec ich nenazve inak ako: ochutnaj dúhu

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

16.05.2016 09:58

dobre kyselkave cukricky

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE