Žehlička, ktorá to má pod kontrolou

Ak  vám váš partner tvrdí, že si košeľu radšej nebude žehliť sám, lebo by niečo pokazil, s týmto argumentom už nepochodí.

 

Žehliaci systém Philips PerfectCare Elite tvorí naparovací zásobník na vodu a samotná žehlička, ktorá je šetrná k vašim ramenám. Váži totiž iba 800 gramov. Jej žehliaca plocha T-ionic glide  disponuje titánovo-oxidovou vrstvou, ktorá zabezpečuje vynikajúcu kĺzavosť a vysokú odolnosť proti poškriabaniu. Jej tvar a vetracie otvory umožňujú ideálnu distribúciu pary pre to najlepšie odstraňovanie záhybov. Zásobník na vodu má veľký otvor, takže ho možno naplniť priamo z kohútika a pri objeme 1,8 litra môžete žehliť až dve hodiny bez prestávky.

 

Testovali sme: Sonicare DiamondClean Elektrická sonická zubná kefka

Žehlička, ktorá to má pod kontrolou

Zdroj: Shutterstock®

Technológia OptimalTEMP

Skutočnou revolúciou je však technológia OptimalTEMP, ktorá ustráži všetky úskalia žehlenia za vás. Inteligentný mikroprocesor sám určuje ideálny pomer teploty a pary, takže môžete za sebou, bez zmien nastavenia, žehliť bavlnu, denim, kašmír, satén, elastan alebo dokonca hodváb, ktorý doteraz ani nebolo možné žehliť v domácich podmienkach.

 

Kontrola teploty je navyše úplne spoľahlivá aj vtedy, ak žehličku zabudnete položenú na odeve žehliacou plochou. Môže sa jednať aj o viac ako 5 minút, no ani ten najcitlivejší materiál nebude poškodený. Napriek svojej citlivosti však technológia OptimalTEMP rozpozná pevné džínsy, ktoré vyhladí na jeden ťah. 

 

Testovali sme: Philips VisaPure Advanced – zariadenie na starostlivosť o pleť

Žehlička, ktorá to má pod kontrolou

Zdroj: Shutterstock®

Philips PerfectCare Elite

Systém žehličky Philips PerfectCare Elite poskytuje plynulý výstup pary o sile až 125g/min, tlakom až 6,7 barov a parným rázom až 470 g/min. Tieto parametre umožňujú rýchlejšie žehlenie než u bežných naparovacích žehličiek. Vďaka cyklónovej parnej komore stačí oblečenie žehliť z jednej strany,  prípadne vertikálnym naparovaním. Philips je jedinou spoločnosťou vyrábajúcou žehličky, ktorej sa podarilo získať zlatý certifikát spoločnosti Woolmark. Tá identifikuje kvalitné zariadenia, ktoré sú vhodné na používanie pri produktoch z vlny.

 

Funkcia Easy De-Calc sama pripomenie, kedy je potrebné žehličku vyčistiť od vodného kameňa. Jej používanie je ekologické, keďže disponuje automatickým vypnutím pri nečinnosti  a režimom  ECO pre zníženie množstva pary. Po skončení môžete  žehličku ihneď vložiť do zásobníka, spoločne ich zaistiť a pokojne kamkoľvek odpratať. Takto sa už žiadny člen domácnosti nebude môcť vyhovárať, že žehliť nevie.

 

Viac na www.philips.sk/jednoduchezehlenie.

 

4 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

30.04.2017 08:09

Kamaratka ma takuto, alebo podobnu, viem ze s naparocacim zasobnikom....a nevie si ju vynachvalit

Vaše meno:

Alena Cabakova

Alena Cabakova

30.04.2017 08:34

Tiez som mala si ju moznost vyskusat a uz som si aj na nu urobila zalusk a pisem jeziskovi :) A rovnako vrelo odporucam :)

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

30.04.2017 08:39

žiadna dobrá žehlička nie je zlá...

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

26.05.2020 07:43

Mám podobnú a ku klasickej žehličke by som sa už ani nevrátila :-) S touto to ide jedna radosť.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE