Rozhovor s vešticou časť I.: Čo prinesie rok 2015 ženám?

Rok 2015 bude pre nás ženy výnimočný hneď vo viacerých smeroch. Podobne ako je to viditeľné za posledné roky, aj tentoraz bude výraznejšie pokračovať  rýchlejší duchovný vývoj u žien než u mužov.

 

Prezradila nám to duchovná poradkyňa Mgr. Zdenka Smetanková a nie je to všetko. Pozrite sa spolu s nami, na čo sa v tomto roku má naše pohlavie pripraviť.

 

 

Samozrejme takéto predpovede sú univerzálne a keďže je každá z nás jedinečná, nemôžeme sa na nich 100% viazať. Niečo si ale predsa len vezmeme pre seba :)

 

Odporúčame prečítať:  Horoskop na rok 2015 – aký bude nasledujúci rok?

Rozhovor s vešticou časť I.: Čo prinesie rok 2015 ženám?

Zdroj: Shutterstock®

Ženy na výslní

 

V roku 2015 sa bude do popredia dostávať viac ženský princíp, ktorý súvisí so srdcom, so súcitom, s postaraním sa, ako aj s duchovnou zrelosťou. Aj rok 2015 tak bude pre ženy úspešný. Mnohé dámy sa dostanú v práci na vyššie miesta, preto by ste sa v prípade ponuky nemali brániť zmenám. Práve naopak, prijmite ich. Ženské srdce vie totiž nastoliť lepšie pracovné podmienky ako mužské. 

 

Odporúčame prečítať: 10 zaujímavosti o našich snoch

Rozhovor s vešticou časť I.: Čo prinesie rok 2015 ženám?

Zdroj: Shutterstock®

Krása a ženy v roku 2015

 

Naša ženská krása a náš výzor veľmi často súvisí s energiami, v ktorých sa pohybujeme. Tým ako sa zvyšuje naša citlivosť na energie, zvyšuje sa tiež naša citlivosť na kozmetické prípravky, ktoré používame. Kozmetika, ktorá je veľmi chemická a zároveň postavená na negatívnych princípoch spoločnosti, ženám môže začať robiť zle. To znamená, že mnohé z nás môžu v tomto roku pocítiť potrebu zmeniť typ kozmetiky aj jej značku. Dôvodom je fakt, že sa naša vibrácia zvyšuje, a ak je naša kozmetika priveľmi chemická, môžu nás začať trápiť napríklad ekzémy, či alergie.

 

S pokožkou môžeme mať v roku 2015 problémy aj kvôli závisti, alebo keď sa staneme terčom ohovárania, či samé intrigujeme. Vtedy by na rad mala prísť očista od negatívnych energií. Umelé zákroky nám v malej miere neuškodia, ak to však preženieme, musíme sa pripraviť na negatívne dôsledky, či už pálenie, svrbenie...naše telo sa stáva citlivejšie na takéto procedúry. 

 

Odporúčame prečítať: Kozmetické nehody - poradíme, čo robiť.

Rozhovor s vešticou časť I.: Čo prinesie rok 2015 ženám?

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie a ženy v roku 2015

 

V tomto roku by sme mali dbať na to, čo jeme. Zvýši sa naša potreba po kvalitnej strave a výžive. To, či si naše telo žiada zmenu stravy nám dá v roku 2015 jasne najavo. Bude to rok kedy budeme mať viac problémy s ekzémom, aj s trávením. Počúvajte signály svojho tela, samé vás zavedie k potrave, po ktorej začalo túžiť. Budeme tak viac inklinovať k zdravým jedlám, hľadať rôzne diéty, aj očistné produkty.

 

Odporúčame prečítať: Fit program na rok 2015

 

Ako na tom budeme s láskou, kariérou aj peniazmi si prezradíme už o čoskoro. Prinesieme vám tiež celú predpoveď pre ženy na rok 2015 od duchovnej poradkyni Mgr. Zdenky Smetankovej. 

 

 

Pred koncom roka sme pre vás pripravili aj ročné horoskopy pre jednotlivé znamenia:

Horoskop na rok 2015 - znamenie BARAN

Horoskop na rok 2015 - znamenie BÝK

Horoskop na rok 2015 - znamenie BLÍŽENCI

Horoskop na rok 2015 - znamenie RAK

Horoskop na rok 2015 - znamenie LEV

Horoskop na rok 2015 - znamenie PANNA

Horoskop na rok 2015 - znamenie VÁHY

Horoskop na rok 2015 - znamenie ŠKORPIÓN

Horoskop na rok 2015 - znamenie STRELEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie KOZOROŽEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie VODNÁR

Horoskop na rok 2015 – znamenie RYBY

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE