Rozhovor s vešticou časť III.: Čo prinesie rok 2015 ženám v práci?

Tento rok bude pre niektoré z nás ťažkým obdobím. Budeme cítiť potrebu dať veci do poriadku, najmä tie vzťahové záležitosti. Meniť budeme chcieť taktiež náš životný štýl. Začne nás to viac ťahať k zdravšiemu prírodnému smeru, čo sa odrazí nielen na zmene nášho nákupného lístka, ale tiež v kozmetike. Čo prinesie rok 2015 ženám v súvislosti so srdiečkom, zdravím, aj krásou sme vám prezradili už minule:

 

 

 

Rozhovor s vešticou: Čo prinesie rok 2015 ženám v kráse a zdraví?

 

Rozhovor s vešticou: Čo prinesie rok 2015 ženám v láske?

 

Dnes si povieme v rozhovore s vešticou a duchovnou poradkyňou v jednej osobe, Mgr. Zdenkou Smetankovou o tom, aký bude pre väčšinu z nás rok 2015 po pracovnej stránke. Opäť ale upozorňujeme, že výklad musíte brať s rezervou, pretože je univerzálny – urobený na naše nežnejšie pohlavie. Na druhej strane, môžete si v ňom nájsť tie svoje nuansy, ktoré môžu pri plnení vašich snov v roku 2015 pôsobiť ako skvelé vodítko.

 

Rozhovor s vešticou časť III.: Čo prinesie rok 2015 ženám v práci?

Zdroj: Shutterstock®

Práca, peniaze a ženy v roku 2015

 

Rok 2015 bude po finančnej stránke pokojnejší a to najmä v porovnaní  poslednými rokmi. Najťažšie boli 2013 a 2014. Do oblastí našich peňazí teda nastupuje akási harmonizácia, ale tešiť sa na vysoké sumy tento rok veľmi nemôžeme. Aj keď opäť je to individuálne a niektoré dámy budú mať napríklad pri zvyšovaní platu, či nachádzaní lepšie plateného miesta predsa len šťastie.

 

V práci by sme sa nemali báť nových ciest. Pokiaľ pocítime, že nás to silno niekam láka už dlhšiu dobu, možno by sme mali svoje túžby počúvnuť. Ak chcete po pracovnej stránke robiť niečo úplne iné než robíte teraz a cítite, že práve tam by ste boli šťastné, urobte to. Vďaka zmene sa vám otvoria nové cesty, spoznáte nových ľudí a zabezpečíte si aj nový príjem. Treba len dostatok odvahy. 

 

Odporúčame prečítať: Kozmetické a iné nehody

Rozhovor s vešticou časť III.: Čo prinesie rok 2015 ženám v práci?

Zdroj: Shutterstock®

Rada pre ženy je na rok 2015 v súvislosti s prácou taká, že by sme mali robiť to, čo nám robí radosť. Peniaze k nám už prídu ako druhotný efekt, podstatné ale je že prídu. Aj keď vysoké materiálne ohodnotenia to príliš často nebudú.

 

Na druhej strane v roku 2015 by sme sa mali tiež trošku uskromniť, viac si vážiť nemateriálne veci, a nezabúdať ani na životné prostredie. Mali by sme sa hlavne sústrediť na veci, ktoré nám dávajú pocit zmysluplnosti. Inak to nie je práca, ale povolanie, ktoré nás skôr, či neskôr unaví. 

Rozhovor s vešticou časť III.: Čo prinesie rok 2015 ženám v práci?

Zdroj: Shutterstock®

Potreba zmeniť prácu tak v roku 2015 v mnohých z nás zosilnie, pokiaľ ju však nepocítite, nerobte nič na silu. U niekoho sa takáto túžba prejaví napríklad len postupným plánovaním a pomalými prvými krôčikmi.

 

V zamestnaní sa môžu zhoršiť vzťahy. Nepríjemná bude najmä politika nadriadených, kde sa častokrát šéfovia voči svojim zamestnancom nesprávajú fér. Zvyšovať sa tak môže napätie, aj zaťažovanie ľudí nadmernou prácou. Aj toto môže byť teda jedným z faktorov, ktoré nás dokopú uvažovať nad inou prácou. 

Rozhovor s vešticou časť III.: Čo prinesie rok 2015 ženám v práci?

Zdroj: Shutterstock®

Tak či onak rok 2015 bude plný malých, aj veľkých a podstatných zmien. 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE