1. Ženský zážitkový camp na Slovensku - nový termín

Je tu nový termín nášho jedinečného Ladies Camp, prvého svojho druhu na Slovensku!

 

Agentúra CUBE agency v spolupráci s partnermi pripravila 3 dni plné zážitkov, relaxu a skvelých aktivít venované len ŽENÁM. Je unikátny, pretože okrem klasických beauty služieb prináša originálny zážitkový program, aký pre Vás nevyskladá nikto iný.

 

 

 

Zážitkový rozmer na Ladies campe prinášajú workshopy so skúsenými „spíkrami“. Tradičná čínska medicína patrí v súčasnosti k veľmi populárnym alternatívnym prístupom k zdraviu, preto je pripravený workshop ENERGY. Dozviete sa viac o fungovaní ľudského tela, princípoch diagnostiky a spôsoboch terapie tradičným spôsobom. V neposlednom rade musíme dbať aj o zdravý životný štýl, a preto Vám Ladies Camp prináša aj prednášku o Zdravom životnom štýle s Wellness by Oriflame.
grilovačka

Zdroj: Shutterstock®

Ani počas večerov sa rozhodne nudiť nebudete. Pripravená je spoločná grilovačka, kde spoznáte nové tváre a uvoľníte sa po náročnom týždni. Tešiť sa môžete na atraktívnu fashion show v podobe originálneho tanečného vystúpenia v modeloch Thisisaman.world a prehliadku casual modelov značky Bepon. Skvelú párty podporí barmanská fire show s letnými miešanými drinkami. Pre účastníčky je pripravená aj polnočná tombola, kde môžu vyhrať zaujímavé a hodnotné ceny od partnerov.

Ladies Camp – 1. Ženský zážitkový camp na Slovensku

Zdroj: Shutterstock®

Na workshope SMOOTH IT! sa naučíte, ako si správne pripraviť zdravé zeleninovo-ovocné nápoje smoothie, ktoré sú skvelé na naštartovanie organizmu. Zoznámite sa s receptúrami, správnymi kombináciami a ochutnáte, ktoré z nich Vám najviac vyhovujú.

 

Vyskúšate si handmade kurz Decoupage – servítková technika, ktorá je v súčasnosti atraktívnou metódou určenou na zdobenie predmetov. Šikovné lektorky Vám ukážu, ako si vyrobiť vkusnú zdobenú šperkovnicu, ktorá skrášli každú domácnosť.

smoothies workshop

Zdroj: Shutterstock®

V Ladies Campe nezabúdajú ani na rovnováhu tela a ducha. Okrem ranných cvičení Vinyasa flow jógy a bodyworku sa odovzdáte do rúk beauty poradkýň, ktoré Vám dokonale diagnostikujú pleť, vizážistiek ktoré Vás naučia tipy a triky na denné líčenie a fotograf vyhotoví profi umeleckú fotografiu. Počas celého campu bude pre účastníčky k dispozícií pitný režim od exkluzívneho partnera šitý na mieru, zdarma uvítacie balíčky pri príchode a beauty balíčky po líčení.

Uniknite z mestského ruchu do krásnej prírody v blízkosti Bratislavy a nepremeškajte víkend plný aktívneho oddychu - počet účastníčok je totiž obmedzený.

Ladies Camp – 1. Ženský zážitkový camp na Slovensku

Zdroj: Shutterstock®

Uniknite z mestského ruchu do krásnej prírody v blízkosti Bratislavy a nepremeškajte víkend plný aktívneho oddychu. Počet účastníčok je totiž obmedzený.
 
Viac informácií nájdete na: www.facebook.com/PrvyZenskyZazitkovyCamp
 
2 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

28.07.2015 14:26

takéto niečo by som si rada skúsila

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

15.05.2016 20:31

urcite by so to chcela zazit

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE