A zase tie Vianoce

Opäť ďalší rok ubehol, ani sme sa poriadne nenazdali a máme tu čo chvíľa Vianoce. Niektorí z nás sú do týchto sviatkov doslova blázni, iní ich berú s rezervou, ďalší  zas povinnosti, a nájdu sa aj takí, ktorí ich ignorujú. Možno s výnimkou tých posledných sa ale málokto z nás vyhne nenakupovaniu darčekov. Ak máte širokú rodinu a vaša polovička je na tom podobne, do toho sa vám alebo vašim blízkym pritrafili aj nejaké tie detičky, a ešte aj kamarátky sa rozhodli obnoviť zvyk zo strednej školy dávať si darčeky, ak ste práve nevyhrali milión, treba začať improvizovať.

Darčeky si dávame v prvom rade preto, lebo máme jeden druhého rád. Isteže, nájde sa tam aj smietka povinnosti, či slušnosti. Darčeky by ale mali byť nie o značkách a luxuse (i keď nevravíme, že nepoteší), ale hlavne o tom,  že svojmu blízkemu chceme urobiť radosť a vyčariť mu na tvári úsmev. S pridruženým smiechom sa vám úsmev na tvári podarí vyvolať  aj vďaka vtipným darčekom. Prezrite si tipy pre každého a rozveseľte svoje okolie. K Vianociam predsa radosť a smiech bezprostredne patria.
 

darceky

Zdroj: Shutterstock®

Minimálne úsmev na tvári môžete ženskému pohlaviu vyčarovať aj vďaka šperkom. Tomu mužskému zas takým tým „šperkom“  z ich vlastného sveta. Fanúšikov rybárčenia zaiste dostanete na kaprársku bižutériu. Stačí kliknúť sem.

darceky

Zdroj: Shutterstock®

Mnohých zvykne trápiť otázka čo venovať svojim starým rodičom? Práve starší ľudia (ale nie len tí!) sa zvyknú najčastejšie potešiť praktickým darčekom. Teplá deka, alebo papuče, svetre, šatky, rukavice...To sú darčeky, ktoré vám asi teenagerská neter / synovec  neocenia, za to mama, alebo babka už skôr. A keďže nič nie je cennejšie ako zdravie, pokojne ním svojich blízkych obdarte. Ako? Zakúpte im výživové doplnky, nielen na podporu imunity, ale vyberajte podľa toho, čo ich aktuálne najviac trápi. Nervový systém, trávenie, kĺby, svaly...Veľký výber výživových doplnkov sa vám núka aj vo svete internetu, stačí si kliknúť a zájsť z pohodlia domova do virtuálnej pokladne.

Zdroj foto:

www.10hdwallpapers.com, www.telegraph.co.uk, www.sheknows.com,

5 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

20.01.2014 20:33

škoda že je už po vianociách ubehli ako voda aspoň sa môžem začať tešiť na tie dalšie

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

31.10.2014 16:15

vianoce sa blížia... zhon sa začína :)

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

21.05.2020 07:53

Za mňa najkrajšie obdobie v roku :-) A najkrajší je práve ten čas pred Vianocami, kedy sa vo veľkom nakupujú darčeky, vypekajú koláče, robí sa vianočná výzdoba a všetci ľudia sú k sebe milý, akoby sa svet na chvíľu spomalil :-)

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

04.08.2023 18:21

1

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

04.08.2023 18:21

1

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE