Čisto pánske darčeky: Čím potešiť svoje polovičky?

Vianoce už klopú na dvere dosť agresívnym spôsobom. Ak ste práve tomu svojmu milému ešte nič nestihli zakúpiť, alebo naopak by ste rady niečo dokúpili, máme pre vás pár tipov. Padnú za dobre určite nielen tým, ktoré od zúfalstva, čo vymyslieť pre svojho milého, googlujú o dušu nonstop, ale aj tým, ktoré svoju polovičku dokonale poznajú. Veď posúďte samy.

Tak čo kúpiť svojmu milému?

Knihy, hudbu, predplatné obľúbeného časopisu, počítačovú hru, možno vysnené karty či šachy. Takéto sny vy ale isto poznáte. Čo ho však potešiť taktiež niečím moderným a praktickým. Napríklad módnym doplnkom? Že ten váš si na módu nepotrpí? Nevadí, v niečom predsa musí chodiť medzi ľudí. Rukavice, čiapky, šály, hodinky, to sú praktické dary, ktorým v konečnom dôsledku neodolá ani chlap, ktorý sa slovíčko móda čo i len štíti vysloviť. Podobne sú na tom aj pánske tašky. Aj muži predsa so sebou nosievajú veci, od mobilu, cez dokumenty, doklady, peňaženky, dáždnik a podobne. Aby to nemusel nosievať váš drahý len po vreckách či igelitkách, vyberte mu štýlovú pánsku tašku. A aby bol naozaj trendy (to mu však prezrádzať nemusíte), vyberajte z kategórie nové kolekcie.

Pozri aj: Ako vyzdobiť štedrovečerný stôl: Stavíš na klasiku?

vianočný darček

Zdroj: Shutterstock®

Vhodným darčekom pre naše mužské polovičky, ale aj otcov či bratov alebo kamarátov je obuv. Medzi silným mužským pokolením sa nájdu aj takí, pre ktorých je návšteva obchodov s obuvou doslova utrpením. To večné skúšanie, vyberanie, preberanie, vyzúvanie, obúvanie. Ak to nie je pre nich stratený čas, tak rovno hotové peklo. Uľahčite im to a vyberte im z toho množstva topánok také, ktoré by sa mu hodili. Ak napríklad rád športuje, zakúpte mu profi obuv. Kvalitnú tenisovú obuv nájdete napríklad aj TU.

darček pre muža

Zdroj: Shutterstock®

A čo patrí k tým najklasickejším pánskym darčekom? Po kravatách jednoznačne ponožky. A vedzte, že ponožky ako vianočný dar nevymreli ani v 21. storočí. Ba práve naopak, stále sú trendy. Svojmu milému však zakúpte špeciálne ponožky. A to také, ktoré sú antibakteriálne a obsahujú nanočastice striebra. Tie totiž nielenže chránia nohy pred plesňou, ale taktiež ich udržujú bez zápachu. Tak vravte, ktorý chlap sa nepoteší ponožkám, ktoré eliminujú zápach?

A čo zvyknete venovať svojim polovičkám vy?

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

31.10.2014 16:16

opäť si treba robiť zoznam komu čo podarovať :)

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

21.05.2020 07:50

Pre priateľa kozmetika, ponožky a boxerky ako každý rok :-D

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE