Ako byť zdravá a krásna?

Kedysi sa točila v kruhu neustálych diét a prehnaného cvičenia, ktoré jej ničili zdravie. A to všetko len preto, aby získala svoju vysnívanú postavu.
Nakoniec si však povedala a dosť.

 

Výživová poradkyňa Jessica Sepelová ponúka vo svojej knihe Zdravá a krásna množstvo skvelých tipov a trikov. Jessica verí, že zdravie a krása idú ruka v ruke a začínajú takými pozitívnymi zmenami v životnom štýle, akými sú viac spánku, menej stresu, kvalitnejšie vzťahy s blízkymi ľuďmi a zdravým a výživným jedlom.

 

Vo svojej knihe Zdravá a krásna nabáda ženy, aby si vytvorili pozitívny vzťah k jedlu – nech im prináša radosť, ale bez toho, aby na ňom boli závislé. Jedlo má byť v prvom rade výživa a nie zmysel života. Odporúča konzumovať zdravé domáce pokrmy bez pridaného cukru, umelých sladidiel a rôznych aditív. Vysvetľuje zásady zdravého stravovania nielen pre zdravie, ale aj krásu ženy, a prezrádza 120 najlepších receptov zo svojej vlastnej kuchyne.

 

Súčasťou knihy sú aj stravovacie plány, vďaka ktorým znova objavíte slobodu v stravovaní a začnete sa tešiť z dobrého jedla, ako aj zdravého a krásneho tela.

 

Odporúčame: Osudy rodu Ravenelovcov pokračujú

 

Jessica Sepelová - Zdravá a krásna

Naučila som sa rešpektovať samú seba. Pochopila som, že som dosť dobrá taká, aká som. Vďaka týmto zmenám už môžem povedať, že milujem svoje telo. Trvalo mi dlho naučiť sa považovať svoje telo za nádherné a dokonca aj teraz mi to vháňa slzy do očí.

 

Keď som už úspešne prešla na druhú stranu, chcem pomôcť čo najväčšiemu počtu ľudí. Okolo seba neustále vídam ženy, ktoré bojujú proti svojim telám. Snažia sa o dokonalosť a ak sa im zdá, že zlyhali, vinia z toho seba. Stretávam priveľa očarujúcich duší, ktoré trpia nízkou sebadôverou. Vídam vystrašených a unavených ľudí s nadváhou, ktorí netušia, ako vyriešiť svoje problémy. Keď vidím ľudí trpieť bolesťou, ktorú si tak živo pamätám, puká mi srdce. Chcem, aby ste vedeli, že sa to dá zmeniť k lepšiemu. Z kolotoča plného viny sa dá vystúpiť. Dokážete prestať bojovať samy so sebou. Dokážete sa naučiť bezpodmienečne milovať svoje telo a samy seba. Dokážete byť nedokonalo dokonalé.

 

Odkedy som vydala svoju prvú elektronickú knihu o „čistom“ životnom štýle, The Clean Life, moja profesionálna aj osobná cesta za zdravím ma priviedla na miesta, ktoré som si predtým nevedela ani predstaviť. Kniha, ktorú držíte v ruke, neobsahuje len recepty z mojej elektronickej knihy, ale tiež odráža všetko, som sa naučila sama o sebe, o výžive a zdravom životnom štýle. S radosťou vám prinášam nové chutné recepty a zdokonalené tipy a triky, ktoré som sa naučila počas svojej cesty. Túto knihu som napísala s cieľom inšpirovať ľudí, aby sa cítili pohodlnejšie vo svojej koži. Sama som žijúcim dôkazom, že jemnejší prístup – taký, pri ktorom sa zbavíte sebakritiky a zameriate sa na malé, ale pozitívne zmeny – funguje. Naozaj.

 

Nie som dokonalá. Nikto nie je. Stále sa učím a chcem len, aby ste sa ku mne pridali

a pomáhali aj iným, ktorí kráčajú po tej istej ceste.

 

Dúfam, že vám táto kniha poskytne návod, útechu a možnosť oslobodiť sa od

nezmyselnej snahy o dokonalosť.

 

Odporúčame prečítať: Historická romanca Srdcom a mečom

6 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

11.05.2017 13:54

knihu si človek prečíta, len či sa tým aj bude riadiť a postupovať... všetko to je nastavené v hlaveee

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

11.05.2017 16:29

Pekne myslienky,treba si ich vziat k srdcu.

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

11.05.2017 16:55

Tak túto knihu by som si rada prečítala...

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

11.05.2017 19:50

presne, jedlo má byť výživa a nie zmyslom života alebo jeme preto, aby sme žili, ale nežijeme preto, aby sme len jedli

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

11.05.2017 21:13

určite by sme mali viacej premýšľať nad tým, čo vkladáme do úst

Vaše meno:

Anna Kralovičová

Anna Kralovičová

11.05.2017 22:11

Túto knihu mám už prečítanú, pani Jessicu obdivujem ako to všetko tak hravo zvládla.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE