Ako si urobiť radosť? Máme skvelé tipy!

Blížiaci sa vianočný čas je v prvom rade o domácej pohode, rodine a láske. Avšak, každá z nás predsa len pod vianočným stromčekom očakáva aj nejaký ten darček. Pokiaľ vám tá vaša polovička akosi nevie čítať myšlienky, môžete jej svoje tipy nenápadne podstrčiť. Ak ste momentálne single, o vianočné darčeky pre seba sa môžete postarať aj vy. Urobte si radosť a doprajte si aspoň počas Vianoc to, po čom vám srdce piští!

Nové kúsky v šatníku

Mnohé ženy majú záľubu v móde. To je nepopierateľný fakt. Chceme vyzerať k svetu, chceme sa páčiť nielen okoliu a svojim partnerom, ale hlavne sebe. Urobte si revíziu v šatníku ešte pred Vianocami a prísnym okom zhodnoťte, čo nutne potrebujete. A nevravte, že nič. Vzdajte sa starých kúskov, trebárs na dobročinnú charitu a nahraďte ich outfitmi, ktoré sa môžu pýšiť prívlastkom najmodernejšie strihy.

Pozri aj: Nedostatok omega-3 v tele: Prezradí ho koža aj psychika!

nové oblečenie

Zdroj: Shutterstock®

Niečo do šperkovnice

Podobne sa pozrite na zúbok aj svojej šperkovnici. Trendy v šperkoch a bižutérii sa síce zvyknú obmieňať, napriek tomu každá sezóna prináša so sebou aj nové kúsky. Ozdobou vašich uší budú skvostné náušnice, ktoré nemusia vôbec stáť horibilné sumy. Ak váš Ježiško nevlastní zlatú kreditku, obráťte svoju pozornosť na stále viac a viac žiadané striebro. Náušnicami, ktoré hrajú farbami aj tvarmi, urobíte radosť nielen sebe, ale istotne aj svojej mame, sestre či kamarátke. Z viac ako stovky krásnych náušníc si môžete napríklad vybrať tu.

nové doplnky

Zdroj: Shutterstock®

Hodiny na rúčku

Tak, ako je ozdobou nášho tela dokonalý outfit a našich uší krásne náušnice, podobne na ruku patria okrem náramkov aj hodinky. Práve na tých by sa nemalo šetriť. Mať jeden až dva kvalitné kúsky úplne stačí. Hlavne aby spĺňali všetky vaše atribúty. Správne zvolené hodinky by mali byť dokonalým šperkom, ktorý sa vám hodí na každú príležitosť. Práve pri hodinkách pokojne trvajte aj na značke. Tá je totiž akýmsi znakom toho, že si nekupujete len časomieru na pár mesiacov. Značkovú kvalitu, trebárs aj v podobe písmenok Guess, si môžete pod vianočným stromčekom vysnívať aj na etime.sk

A čo obvykle urobí radosť pod vianočným stromčekom vám?

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

31.10.2014 16:29

moja záľuba je v kozmetike, to by ma pod stromčekom veeľmi potešilo.

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

21.05.2020 07:38

Ja si vždy rada urobím radosť nejakým pekným kúskom, či už oblečením, bižutériou alebo kozmetikou, veď ničoho nie je nikdy dosť :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE