Čas grilovačiek a čerstvého ovocia

Čo takto osviežiť sa pohárom čerstvej ovocnej šťavy a k tomu si dať pekne ugrilovanú cukinu či kus šťavnatého mäska? Stačí vám k tomu práca dvoch dokonalých pomocníkov a rodinnú párty.

 

S chuťou ovocia

 

Leto nám priehrštím dopriava ovocia a niekedy ho nestíhame jesť. Ale čo takto chutný ovocný fresh? Odšťavovač Philips Avance najnovšej generácie vám podá pomocný gombík. Stačí si pripraviť to, na čo máte chuť. Základom všetkých dobrých štiav môžu byť šťavnaté kyslejšie letné jablká, pridajte červené plody, jahody, maliny, nebojte sa ani marhúľ či broskýň. Samozrejme, bez veľkých kôstok.  

 

Odporúčame tiež: PHILIPS VisaPure Essential čistiaca kefka na tvár

Odšťavovač Philips Avance

Zdroj: Shutterstock®

A milovníci zeleniny nech sa neboja požiadať o uhorku, paradajku či mrkvu, Philips Avance zvládne čokoľvek, čo má šťavu. Odšťavovač umožňuje naraz spraviť až 2,5 litra tekutiny. A jeho umývanie je vďaka systému Quick clean absolútne jednoduché. Po tom, čo odšťavíte svoje dobroty, nalejete do odšťavovača vodu a zapnete. Po necelej minúte sa odšťavovač sám zbaví nečistôt! Stačí už len vysypať odpar a jednotlivé súčiastky môžete dať priamo do umývačky riadu. Inovatívne nerezové sitko s mimoriadne hladkým povrchom ovocie dokonale odšťaví a na jeho stenách sa nezachytí prakticky žiadna nečistota.

 

Odporúčame tiež:  Jarná očista môže byť veľmi chutná

ovocné šťavy

Zdroj: Shutterstock®

S vôňou dymu

 

Stolný elektrický gril Philips HD6360/20 dodá jedlu dokonalú chuť vďaka unikátnej technológii, ktorá je navrhnutá na zvýraznenie chuti grilovaných jedál prírodnou chuťou dymu z dreva, korenín, byliniek alebo vína. Okrem grilovacej platne totiž gril v sebe skrýva nádoba ochucovača so skleneným vekom, ktorá sa naplní vodou a vytvára paru zjemňujúcu grilované mäso. Stačí dodať správnu arómu – a aj keď grilujete na elektrickej platni, tak vaše pochúťky vám pripomenú slastnú chuť pravého dymu či korenín.

 

Odporúčame tiež:  Aj ty môžeš mať krásne hladké telo

Stolný elektrický gril Philips HD6360/20

Zdroj: Shutterstock®

Platňa s nepriľnavým povrchom na grilovanie bez pridania tuku má dve časti – rebrovanú na správne prepečené kusy mäsa a zeleniny a hladkú, ktorú využijete viac pri menších kúskoch. Platňa sa dá ľahko oddeliť a môžete ju umývať dokonca v umývačke riadu. Termostat zasa zabezpečí optimálnu teplotu (od 70 až do 230 stupňov) a správny sklon grilu odtekanie nadbytočného tuku. Výsledok? Všetci sa budú oblizovať!

 

Odporúčame tiež:  Smoothie, či radšej daiquiri​

grilované uhušky

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

27.05.2015 15:03

už sa veru neviem dočkať kedy sa vyberieme grilovať, pretože leto a grilované mäsko so zeleninou k sebe jednoducho patria :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE