Dámsky klub IMPA v znamení žltých narcisov

Priestory Centra pomoci Ligy proti rakovine privítali v stredu 25. marca popoludní dámy, ktoré prijali pozvanie do Dámskeho klubu IMPA so značkou ŠKODA. Spoločnosť IMPA Bratislava rozbehla tento jedinečný projekt so zámerom ukázať dámam, že aj testovanie vozidiel ŠKODA môže byť zaujímavé.

 

Spoločnosť IMPA Bratislava ako prvá v sieti autorizovaných partnerov značky ŠKODA rozbehla jedinečný projekt IMPA dámske kluby so značkou ŠKODA. Každý dámsky klub je iný, jedinečný a s naozaj zaujímavým sprievodným programom. Okrem gestorky projektu, módnej návrhárky Zuzany Bottkovej, sa dámy môžu tešiť nielen na testovanie vozidiel ŠKODA, ale aj na zaujímavých hostí či predstavenie noviniek na trhu v oblasti módy, šperkov, zdravej výživy či kozmetiky.

 

Veľmi si vážime a sme vďační, že sa Liga proti rakovine zhostila úlohy hostiteľa v rámci projektu dámskeho klubu IMPA so značkou ŠKODA. Sme veľmi radi, že sme dámam mohli predstaviť priestory Centra pomoci LPR a celoročnú činnosť organizácie. Ďakujeme za vytvorenie úžasnej atmosféry. Príjemným spestrením bola nová ŠKODA Fabia, Auto roka 2015 na Slovensku, ako aj ďalšie modely ŠKODA a, samozrejme, zaujímavý sprievodný program.“ hovorí Petra Volčková, marketingová manažérka spoločnosti IMPA Bratislava.

Dámsky klub IMPA v znamení žltých narcisov

Zdroj: Shutterstock®

ŠKODA v dámskom klube

 

Hlavnou hrdinkou, nedočkavou na testovacie jazdy, bola nová ŠKODA Fabia, Auto roka 2015 na Slovensku. Okrem nej sa dámam predstavila aj krásna biela ŠKODA Rapid Spaceback a nová ŠKODA Yeti, ktorá však je v niečom iná. Upravená je na ručné riadenie pre hendikepovaných motoristov. Spoločnosť ŠKODA AUTO Slovensko ponúka program riešenia a rozvoja dopravnej mobility osôb so zdravotným postihnutím ŠKODA Handy ZŤP.

 

Okrem predaja vozidiel ŠKODA a ich úprav pre hendikepovaných motoristov zahŕňa program aj poradenstvo a ďalšie benefity. Do projektu sa v závere minulého roka zapojila aj spoločnosť IMPA Bratislava. Podporiť dámsky klub IMPA prišla aj mladá, talentovaná a úspešná herečka Kristína Svarinská, ktorá je tvárou nového modelu ŠKODA Fabia. Prvé kilometre má už šťastne za sebou a netají sa svojou spokojnosťou. Na novej Fabii sa jej jazdí veľmi dobre.

Dámsky klub IMPA v znamení žltých narcisov

Zdroj: Shutterstock®

Dámsky klub IMPA v znamení žltých narcisov

Zdroj: Shutterstock®

Sprievodný program v dámskom klube

 

Liga proti rakovine počas celého roka pripravuje projekty a programy, ktorými pomáha pacientom v ich konkrétnych problémoch, situáciách a výzvach. Činnosť organizácie Liga proti rakovine predstavila výkonná riaditeľka Ing. Eva Kováčová. Dámy osobne privítala aj prezidentka Ligy proti rakovine MUDr. Eva Siracká, DrSc.

Dámsky klub IMPA v znamení žltých narcisov

Zdroj: Shutterstock®

A čo všetko na dámy v toto marcové popoludnie čakalo? Vďaka čomu odchádzali zdravé a krásne?

  • Módna návrhárka Zuzka Bottková s radosťou dámam poradila, v čom budú za volantom krásne! Svoje modely predstavila v dvoch módnych prehliadkach. A počas jednej z nich sa ako modelka predstavila krásna a talentovaná herečka Zuzka Vačková.
  • Monika Babčanová – vďaka jej šperkom z rastlinnej slonoviny ColoMBiana sú dámy nielen krásne, ale aj podporia myšlienku etického obchodu a ochránia životné prostredie.
  • Andy Molnárová – jej zdravá káva, čaj a produkty z huby reishi.
  • Pleťová a dekoratívna kozmetika Mary Kay.
  • Zdravá voda Kangen, ktorá detoxikuje, hydratuje a obsahuje antioxidanty.
  • Zdravá živá strava Lifefood – bez lepku, laktózy a bez pridaného cukru.
  • Domáce syry a bryndza priamo zo salaša od pána Jozefa Balka a MEDUZY.
  • Zážitok z ovocia kúsok po kúsku priniesli ovocné Chutné kytice s pravou belgickou čokoládou.
  • Nechýbali ani talianske špeciality – Delikatezze Italiane Terra Mia.
Dámsky klub IMPA v znamení žltých narcisov

Zdroj: Shutterstock®

Dámsky klub IMPA v znamení žltých narcisov

Zdroj: Shutterstock®

Celým popoludním sprevádzal a dámam sa venoval skvelý moderátor Richard Vrablec. Záver spoločného stretnutia nám svojím spevom spríjemnilo jedenásť členiek speváckeho zboru Ligy proti rakovine.

 

„Máme radi výzvy a oblasť, v ktorej pôsobíme, to priam vyžaduje. Zákazníci potrebujú z našej strany pociťovať nielen záujem, ale aj snahu prinášať im nové produkty a služby. Ako autorizovaný partner značky ŠKODA síce máme výrobcom daný modelový rad vozidiel, ale čo sa týka služieb, máme voľné ruky a tu si dovolím tvrdiť, že sme naozaj k našim zákazníkom ústretoví a čo sa týka sortimentu služieb, naozaj kreatívni,“

hovorí Jozef Suroviak, riaditeľ IMPA Bratislava.

 

 

„Rada by som citovala jednu z dám, ktorá náš dámsky klub navštívila a na záver stretnutia povedala: Konečne mám výhodu z toho, že som žena. A to hovorí za všetko, čo poviete? Tešíme sa na vás, milé dámy, pri ďalších IMPA dámskych kluboch, a ako inak, so značkou ŠKODA a vždy skvelým programom,“

dodáva Petra Volčková.

 

 

„Rob to, čo robíš, tak dobre, že to ľudia budú chcieť zažiť znova a priviesť svojich priateľov.“

Walt Disney

 

Text: Petra Volčková

Foto: Richard Domos

1 komentár
Soňa Krátka

Soňa Krátka

16.05.2016 13:52

krasna akcia

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE