Ľúbiť alebo neľúbiť. To je otázka!

 

„Ako by ste sa cítili, keby ste prišli na rande a vzápätí zistili, že ten druhý sa na vás vykašľal? V rozpakoch? Ponížená? Vytočená na maximum? Juliet bola všetko dohromady.“ Tak sa začína romantický príbeh Hľadám Rómea od populárnej Alexandry Potterovej. „Fantasticky vtipné,“ ohodnotil knihu časopis Elle.

 

 

Juliet sa práve na Valentína prihodia tri nepríjemnosti. Zabudol na ňu jej priateľ, musela stráviť večer zamilovaných sama a ešte ju ošpliechal akýsi magor na športiaku. Má pocit, že jej ľúbostný život už ani nemôže byť horší. Pravda je však taká, že práve začína byť oveľa komplikovanejší...

 

 

Ukáže sa totiž, že šofér športového auta je jej rival z konkurenčnej reklamnej agentúry. Vie, že by sa mala držať bokom, ale nie je to také jednoduché. Sykes je atraktívny, sexy a šarmantný. A keď ju pozve na víkend do Verony – dejiska najznámejšej Shakespearovej tragédie – začína Juliet veriť, že našla konečne svojho Rómea..

 

Ale stojí za to, aby riskovala absolútne všetko? Sú si naozaj súdení? Alebo má skutočného Rómea rovno pod nosom?

 

Po románoch Daj si pozor na želania, Dokonalé rande a Kto je to dievča? vyšiel štvrtý príbeh Alexandry Potterovej, ktorej príbehy miestami pripomínajú romány Betty MacDonaldovej, Sophie Kinsellovej alebo príhody Bridget Jonesovej. „Oveľa lepšie ako priemerné chic lit,“ rozplývajú sa čitatelia na Amazone.

 

 

Vychutnajte si novinku Hľadám Rómea, rozkošne vtipný príbeh o vášni, pravde a o tom, že cesta k pravej láske môže byť poriadne tŕnistá.

 

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE