Mesačné svetlo: Odolá susedovi sukničkárovi?

Logan dva roky platil za chyby, ktorých sa v minulosti dopustil, ale teraz je pripravený na nový začiatok. Má skvelý byt, dobrú prácu a množstvo žien, ktoré odvádzajú jeho pozornosť od minulosti. Je tu však jedna, ktorá ho mätie…

 

Skutočne sexi,“ ohodnotili USA Today novinku Samanthy Youngovej Mesačné svetlo na Nightingale Way. Fanúšičky jej pikantnej série Dublin Street sa už nevedeli dočkať ďalšieho príbehu. Samantha štartuje novú sériu a po prečítaní tejto knihy si budete mädliť ruky.

 

Hlavná hrdinka Grace utiekla od svojej manipulatívnej rodiny, presťahovala sa do iného mesta a zariadila si nový život podľa seba. Je takmer dokonalý. Až na jeden detail – veľmi by chcela konečne nájsť pána Pravého – alebo aspoň vedieť ignorovať neodolateľného, no protivného suseda sukničkára. Grace sa rozhodla, že s Loganom si určite nič nezačne. Lenže potom sa stane niečo neuveriteľné a nespútaný lámač sŕdc sa pomaly mení na silného, spoľahlivého muža, po akom vždy túžila. No vo chvíli, keď podľahne jeho šarmu, pripomenie sa jej minulosť a hrozí, že všetko, čo si vybudovali, sa zrúti ako domček z karát… 

 

Mesačné svetlo je nový šteklivý príbeh od Samanthy Youngovej, škótskej spisovateľky a  bestsellerovej autorky New York Times a USA Today. V jej tvorbe dominuje najmä pikantná séria Dublin Street, ktorá je Samanthiným debutom v oblasti literatúry pre dospelých (dovtedy písala najmä pre mladých) a zožala za sériu obrovský úspech. Po Dublin Streen prišiel London Road, Jamaica Lane, India place a Scotland Street. Vlani jej vyšiel samostatný román Hrdina. 

 

Odporúčame: Láska na prvý klik: Kto vám číta e-maily?

 

Začítajte sa do novinky Mesačné svetlo:

Domov som sa dostala asi o druhej poobede. Vystupovala som po schodoch s malou taškou s nákupom v ruke a v mysli som už upravovala rukopis. Z vlastného mikrosveta ma nemilosrdne vytrhol smiech ozývajúci z Loganovho bytu. Dvere boli otvorené.

Pri pohľade na úžasnú nízku červenovlásku, čo vyšla pred ním, som prekvapene zastala. Vôbec nebola jeho typ. Bola priveľmi oblečená.

Rozosmiata ryšavka ma zaregistrovala a s úsmevom pozdravila: „Ahoj.“

Slušné vychovanie mi nedovolilo neopätovať úsmev. „Ahoj.“ Zamierila som k svojmu bytu, ale ona ma znova zastavila.

„Ja som Shannon. Loganova mladšia sestra.“ Fialkasté oči sa jej pobavene a priateľsky leskli. Natiahla ku mne ruku.

Potriasla som jej ju. „Grace. Rada ťa spoznávam.“

„Ty si Loganova susedka, však?“

„Hej,“ odvrkol Logan s náhle nevrlým výrazom na tvári.

Zdvihla som zrak. Až ma zamrazilo od uspokojenia. Aké nádherné, že ho iritujem tak ako on mňa. Pre to jediné som znášala jeho bezohľadnosť a hlučnosť.

„Vôbec nie si taká, ako ťa opisoval.“

 

Pozri aj: Moderné paleo za 28 dní: Ako variť a rozmýšľať o jedle inak?

3 komentárov
Mária Frnová

Mária Frnová

14.12.2017 06:46

dobrý tip na vianočný darček

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

14.12.2017 08:37

dobré čítanie

Vaše meno:

Katarína Gašová

Katarína Gašová

14.12.2017 11:26

Knihu som čítala v originály a je skvelá :D Vrelo odporúčam :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE