Nastal čas, aby pravda vyšla najavo

Ava je mladá bytová architektka, ktorá jedného dňa dostala pracovnú ponuku. V luxusnom hoteli s názvom Zámok ju čakal zámocký pán Jesse, pri ktorom sa jej podlomili nohy... To všetko bolo v prvej časti s názvom Tento muž. Odvtedy uplynulo veľa času a všeličo sa stalo. Príbeh Avy a Jesseho sa blíži ku koncu v novinke Priznanie tohto muža.


Nastal totiž čas, aby pravda o TOMTO MUŽOVI vyšla najavo.

 

Ocitáme sa opäť na Zámku, mieste, kde sa začala ich vášnivá ľúbostná aféra. Zámok zapĺňajú hostia v deň, ktorý by mal byť v Avinom a Jesseho živote najšťastnejším. 

 

Odporúčame prečítať: Eliza - Zvádzaj ma pomaly

 

 

Bol to môj svadobný deň.


Deň, keď sľúbim tomuto mužovi, že s ním zostanem do konca svojho života. Nepotrebovala som kus papiera ani obrúčku na prste, aby som to urobila, ale Jesse áno. Preto som sa zaňho vydávala len dva týždne po tom, čo predo mnou padol na kolená na terase Lussa. A preto som teraz sedela v župane na leňoške v jednom zo súkromných apartmánov Zámku – zhodou okolností v tom, kde ma Jesse pred niekoľkými týždňami zahnal do kúta –, a pokúšala sa trochu pozbierať.
Budem mať svadbu na Zámku.

 

Ava sa už zmierila s tým, že sa jej nikdy nepodarí divého Jesseho skrotiť – a ani po tom netúži. Ich láska je hlboká a ich spojenie čoraz silnejšie. No keď si Ava myslí, že konečne prenikla tomuto mužovi pod kožu, vynoria sa ďalšie otázky a tie ju privedú k presvedčeniu, že Jesse Ward možno nie je ten, za koho ho považuje. Až príliš dobre vie, ako ju môže dostať za hranice vytrženia... ale doženie ju aj na pokraj zúfalstva?

 


Nastal čas, aby sa tento muž priznal.

 

Priznanie tohto muža je tretia, záverečná časť série o nekonečnej láske a vášni, pred ktorými niet úniku. Prestížny The Guardian označil sériu za „nové Fifty Shades“ – moderný, vášnivý a erotikou nabitý príbeh si vás získa premyslenými postavami, takže ako znie slogan trilógie: „Iba jedna noc stačiť nebude!“ 

 

 

Odporúčame prečítať:  Čo je nové, kočka? Ďalšia vydarená potterka!

Jodi Ellen Malpasová

Zdroj: Shutterstock®

Priznanie tohto muža je tretia, záverečná časť série o nekonečnej láske a vášni, pred ktorými niet úniku. Prestížny The Guardian označil sériu za „nové Fifty Shades“ – moderný, vášnivý a erotikou nabitý príbeh si vás získa premyslenými postavami, takže ako znie slogan trilógie: „Iba jedna noc stačiť nebude!“

 

Jodi Ellen Malpasová pracovala na plný úväzok v rodinnej stavebnej firme a dlho sa bránila neodbytnej myšlienke na napísanie románu. Napokon si však našla čas aj odvahu a pred dvomi rokmi sama vydala Tohto muža ako elektronickú knihu. Napísala príbeh s viacerými silnými postavami, najmä so zámockým pánom Jessem Wardom, a získala neuveriteľný ohlas najmä u žien na celom svete. Po dvoch mesiacoch sa Jodi rozhodla vzdať zamestnania a sústredila sa na svoju novú, nečakane úspešnú kariéru spisovateľky.


Teraz je tu záver jej trilógie – Priznanie tohto muža.

 

 

Odporúčame prečítať:  Keleová-Vasilková má novú knihu

Jodi Ellen Malpasová

Zdroj: Shutterstock®

Začítajte sa do ďalšej ukážky z novinky Priznanie tohto muža:
Cez tiché, zúfalé vzlyky som počula, ako sa ku mne približuje. Cítila som jeho vôňu čerstvej vody a mentolu. Napriek otupenosti som vycítila jeho prítomnosť. Vnímala som ho každou časťou svojho tela, no nechcela som sa naňho pozrieť.


Utrela som si slzy. „Viem, že si tu,“ ozvala som sa ticho s pohľadom upretým do zeme.
„Isteže.“ Jeho rovnomerné kroky sa ozývali na štrkovej ceste čoraz hlasnejšie, ako sa ku mne približoval, a kútikom oka som videla, že si sadá vedľa mňa. Nedotkol sa ma však. Ruky si spojil pred sebou a pomaly krúžil palcami. Jeho zrýchlené dýchanie prezrádzajúce, že pobehoval po parku ako šialenec a pokúšal sa ma nájsť, sa postupne upokojilo. A teraz mlčky sedel pri mne, hoci by mi mal vysvetliť svoje správanie a prečo ma opustil práve v deň našej svadby, len aby sa mohol stretnúť so ženou, ktorá ho milovala – s ďalšou ženou, ktorá ho milovala.


Zasmiala som sa pre seba. „Nie je to zvláštne, že sme tesne spojení, a predsa tu teraz sedíš a nemáš čo povedať?“ Videla som, že sa pohol, potom rukou prekonal priestor medzi nami a položil mi ju na stehno. Jej horúci dotyk vo mne vyvolal pocity, o ktoré som v skutočnosti nestála. Pozrela som na jeho roztiahnuté prsty a na hladkú platinovú obrúčku s diamantom, ktorý sa zatrblietal, keď zohol ruku a zovrel mi nohu. „Takže tento muž sa ma napokon dotkol,“ poznamenala som ticho.


„Miluje ťa,“ zašepkal. „A želá si, aby mohol odstrániť minulosť, ktorá ťa trápi.“

 

 

Odporúčame prečítať:  Dievča zo 6E. Zamknutá vo svojom byte!

 

 

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE