Posledná jazda, spevodajky! Ladíme 3 v kinách čoskoro!

S titulom majstra sveta v acappella speve v normálnom živote neuspejete. Túto drsnú lekciu pochopia hrdinky úspešnej série Ladíme hneď na začiatku tretieho dielu. Napriek tomu sa netreba obávať, že by sme opustili žáner hudobnej komédie. Všetky spevodajky z Barden Bellas sú späť, spievajúc coververzie tých najväčších súčasných hitparádových hitov. A ani k tomu nepotrebujú hudobný sprievod.

 

Dievčatá sú natoľko otrávené realitou všedného dňa a márnou snahou preraziť inak ako spevom, že túžia po akejkoľvek príležitosti, ktorá by im pomohla aspoň k jednému spoločnému vystúpeniu. Tým sa nakoniec stane turné po amerických vojenských základniach rozmiestnených v Európe, kde budú prvýkrát spievať v konkurencii kapiel s hudobnými nástrojmi. Spevodajky z Barden Bellas sú našťastie dosť veľké exotky na to, aby im takáto konkurencia vadila, zvlášť, keď majú pred sebou vidinu urastených chalanov v sexi uniformách v rôznych európskych destináciách. Neboli by to ale oni, keby ich európske turné nesprevádzala séria zmätkov a šialeností, vďaka ktorým zanechajú ešte väčší dojem, ako svojím spevom.

 

Pozri aj: Badián nie je obyčajná korenina. Priprav si z neho tento úžasný čaj!

 

"Asi vás zaskočí odvaha našich oblečkov, množstvo explózií a vôbec, akčnosť celého filmu, na to, že je to primárne dievčenská a cappella skupina," hovorí hlavná hviezda filmu Anna Kendrick.

 

"Napriek všetkej absurdite je náš film pevne ukotvený v realite. Prvé roky po škole predstavujú pre mnoho  mladých ľudí nepríjemný stret s realitou, a presne to je štartovací impulz k príbehu Ladíme 3," dodáva režisérka Trish Sie.

 

Filmovú novinku uvidíte v kinách od 21.12 2017.

 

FOTOGALÉRIA:

3 komentárov
Anna Bútorová

Anna Bútorová

18.12.2017 06:51

veľmi rada chodím na komédie

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

18.12.2017 08:02

komédie sú super

Vaše meno:

Ingrid Štefanová st.

Ingrid Štefanová st.

03.01.2018 19:16

dufam ze sa dostane coskoro aj do tv ponuky

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE