Rozjasnite kuchyňu veselými farbami

 

 

Aj vy strávite v kuchyni veľa času? Doprajte jej teraz trošku farebnosti a spríjemnite si chvíľky, ktoré v nej zažijete. S pestrými dizajnovými kuchynskými pomocníkmi pôjde práca šikovne a s úsmevom. 

 

 

 

 

V kuchyni výborne poslúžia filtračné kanvice, ktoré z vody odstraňujú nečistoty, ktoré by v nej zostali dokonca aj po prevarení. Vyskúšajte napríklad tie od Hyundai Aqua Optima v štyroch sviežich farebných prevedeniach – zelenom, modrom, červenom a bielom. Obsahujú jedinečnú zmes aktívneho uhlíka, ktorý má priaznivý vplyv na zníženie hladiny herbicídov a pesticídov.

 

Technológia filtrov výrazne znižuje obsah chlóru a uhličitanu vápenatého, ktorý spôsobuje tvorbu vodného kameňa v kuchynských spotrebičoch. Používaním prefiltrovanej vody predĺžite životnosť rýchlovarnej kanvici, no hlavne vášmu milovanému kávovaru, či espressu. Znížením obsahu chlóru a tvrdosti vody budú aj teplé, aj studené nápoje oveľa chutnejšie. Vedeli ste napríklad, že prefiltrovaná voda je ideálna na varenie zeleniny? Zlepšuje jej chuť i vzhľad.

Vďaka slim dizajnu sa kanvice spoľahlivo zmestia do dverí chladničky. Odnímateľná rukoväť zas zabezpečí priestor navyše. Praktickou výhodou je aj plnenie cez otvor vo veku. Celkový objem kanvice je 2,1 l, objem zásobníka na prefiltrovanú vodu 1,2 l. Filter vydrží minimálne 30 dní a prefiltruje približne 100 litrov vody.

filtračná kanvica

Zdroj: Shutterstock®

Kuchynská váha Gallet BAC 837 v červenej alebo zelenej farbe tiež rozveselí nejednu kuchyňu. Odváži suroviny s hmotnosťou do 5 kg s presnosťou na 1 g. Je vybavená odnímateľnou misou s objemom 2 l. Výhodou váhy je, že jej konštrukcia umožňuje použiť na váženie akúkoľvek inú nádobu alebo tanier. Výslednú hmotnosť zobrazuje v gramoch, kilogramoch, librách alebo os. Veľmi užitočná je aj funkcia TARE, ktorá samostatne odváži každú pridanú surovinu. Vďaka LCD displeju s bielym podsvietením budú odvážené hodnoty vždy ľahko čitateľné.  

kuchynská váha

Zdroj: Shutterstock®

Naše, a ďalšie, farebné inšpirácie nájdete v elektro predajniach DOMOSS, NAY a na e-shope www.hej.sk.

 

 

SÚŤAŽ: Hrajte o 2 filtračné kanvice Hyundai Aqua Optima • TU •

 

 

7 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

08.04.2014 21:25

mám rada takéto farebné kuchynské pomôcky a spotrebiče

Vaše meno:

sadul

sadul

09.04.2014 09:52

presne toto sa mi paci, a este aj farebne,

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

09.04.2014 22:01

taká kanvica je dobrá a užitočná vec a je to super že sa dá kúpiť aj vo farbe ktorá vám ladí z doplnkami v kuchyni

Vaše meno:

MAto

MAto

18.04.2014 14:19

nic proti farbam ale chyba mi tam cierna

Vaše meno:

Ivana Goliašová

Ivana Goliašová

28.04.2014 08:57

Krásne farby, milujem farebné doplnky v domácnosti :)

Vaše meno:

Jana Fuchsová

Jana Fuchsová

21.08.2014 21:50

farebné spotrebiče sa mi páčia.

Vaše meno:

Gabriela Diheneščíková

Gabriela Diheneščíková

09.09.2014 15:45

Farebná kuchyňa a kuchynské pomôcky v nej - jednoducho skvelý nápad, hlavne keď v nej trávi človek veľa času. Potom má hneď pestrejší deň :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE