Sexy valentínsky darček pre partnerku

Ak si chcete šplhnúť u partnerky, máme pre vás tip, ktorý v konečnom dôsledku oceníte vy. Darujte jej najmodernejší prístroj na odstraňovanie chĺpkov. Keď vás bude o pár týždňov objímať hladučkými nohami, budete v siedmom nebi.

 

Večný boj s odstraňovaním chĺpkov zaberá ženskej časti populácie rovnako ak aj nie viac času, ako naša mužská starostlivosť o hladkú tvár. Spôsobov, ako sa zbaviť na dlhší čas ochlpenia napríklad nôh je niekoľko, niektoré sú aj bolestivé, ako napríklad vosková depilácia. Moderná veda však postúpila aj tu o krok ďalej a ponúka výnimočne jednoduché a oproti iným spôsobom relatívne trvácne riešenie.

Ako si udržať hladké nohy

Zdroj: Shutterstock®

Philips Lumea je zariadenie na báze intenzívnej svetelnej pulzácie IPL (Intense Pulsed Light). Špeciálne svetlo preniká až na korienky chĺpkov. Výsledkom sú hladké nohy či podpazušie a ďalšie lákavé časti tela. Mali by ste si dať záležať na ich pravidelnej kontrole, to v návode na použitie síce nie je, ale partnerka takúto dôkladnú hmatovú kontrolu isto ocení.

Používanie prístroje Philips Lumea je bezpečné a v pohodlí domácnosti využíva skúsenosti overené dermatológmi a používane v profesionálnych salónoch krásy. Ošetrenie nôh a ďalších častí tela trvá 15 – 30 minút. Pri troche chcenia a vašej trpezlivosti môžete partnerke aj pomôcť. Prístroj Philips Lumea si môžete kúpiť v dvoch verziách - s káblom ale aj ako bezdrôtovú.

hladké nohy

Zdroj: Shutterstock®

Výsledky sú badateľné už po prvom použití, avšak pravidelné a opakované používanie predlžuje a skvalitňuje jemnosť a hladkosť pokožky. Štúdie preukázali výrazné zníženie množstva chĺpkov už po dvoch použitiach za dva týždne. Optimálne výsledky boli dosiahnuté po štyroch až piatich použitiach priebehu dvoch týždňov. Na zachovanie týchto výsledkov stačí zopakovať použitie po štyroch až šiestich týždňoch. 

odstraňovanie chĺpkov

Zdroj: Shutterstock®

A výsledkom je aj príjemný pocit, že vaša partnerka sa cíti dobre. Hladká pokožka, po ktorej sa vám bude kĺzať ruka, nepochybne poteší aj vás.

 

Už viete, čím jej na Valentína urobíte radosť?

2 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

11.02.2015 14:35

nechám sa prekvapiť :-)

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

24.05.2020 12:41

Tak o tomto výrobku snívam už dlho :-) Ale mňa viac poteší, keď ma priateľ vezme na Valentína na romantický Wellness :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE