5 tipov ako byť úspešní na Valentína

A je to tu! Temer zo žartu ste ju pozvali na valentínsku večeru v presvedčení, že to ani tentoraz nevyjde a, ouha! ONA to prijala. Znamená to, že sa musíte umyť, obliecť, upratať doma, odniesť mame veci na vypranie a prezliecť periny, človek nikdy nevie. Jo, a nezabudnite odniesť prázdne fľaše do zberu skla a kúpiť niečo, čo by sa mohlo podobať na zdravé raňajky, napríklad jogurt. Nájdete ho v oddelení mlieka, spýtajte sa, keby ste blúdili.

 

Ale teraz smrteľne vážne. Ak ste sa rozhodli prekvapiť svoju lásku na Valentína čímsi, na čo bude romanticky spomínať, máme pre vás 5 tých najsprávnejších tipov, ktoré zaručene zaberú.

 

1. Ošetrené ruky

 

Hygiena, nie je len rýchla sprcha a hajde. Podľa istého výskumu až 72% žien si všíma mužské ruky, ich čistotu, úpravu a pri prvých dotykoch jemnosť, a hladkosť. Neverte mýtom o pomere ukazováka a vášho mužstva, tie nefungujú. Ale verte tomu, že žena si na svoje telo len tak nepustí chlapíka, ktorý má špinu za nechtami, zhrubnutú kožu či neošetrené rezné rany a pľuzgiere. Nemusíte letieť na manikúru, len si skúste pravidelne ruky umývať, krémovať a ošetrovať. Nožničky nie sú len na otváranie piva.

philips valentin

Zdroj: Shutterstock®

2. Upravená tvár

 

Chlap nemá v 21. storočí vyzerať ako nejaký Tarzan. Aj móda brady pripomínajúcej Robinsona na pustom ostrove či Štúra na Devíne má svoj vrchol za sebou. Skúste si bradu pekne zastrihnúť, či dokonca spraviť štýlové upravené strnisko. A keď štýlové a technologicky dokonalé, tak vyskúšajte jediný zastrihávač brady s laserovým navádzaním pri strihaní Philips BT9290. Taký dokáže vyrobiť strnisko výšky len 0,4 mm, ale aj pekne zastrihnutú briadku. A laserový lúč vás povedie presne. Ženy milujú mužov, ktorí vedia, ako majú vyzerať a starajú sa o seba. 

zastrihavanie brady

Zdroj: Shutterstock®

3. Pekné topánky

 

Neuveriteľné, ale okopané tenisky na rande pôsobia ako repelent na komáre. Takže, vyčistite si topánky, ktoré sa vám hodia k oblečeniu, alebo si kúpte nové, pre ten zážitok to stojí. Tak, ako neupravené ruky aj neupravené topánky o vás prezrádzajú, že ste nedbalec, ktorý nemá vkus. Topánky, podľa psychológov, prezrádzajú váš vzťah k tomu, či ste dobrodružnejší, športový, konzervatívny či zábavný typ. A, samozrejme, aký máte záujem o seba, pretože ak vám záleží na tom, ako vyzeráte, ako sa cítite, je predpoklad, že budete starostlivý a pozorný aj k partnerke.

topánky

Zdroj: Shutterstock®

4. Vôňa

 

Ponuka pánskych vôní je dnes solídna, nemusíte sa báť, že by sa pre vás žiadna nenašla. Pach posilňovne nie je lákavý a nič odpornejšie ako cigaretový odér asi nenájdete. Príjemná vôňa, na druhej strane, predstavuje vstupnú bránu k bližšiemu telesnému kontaktu. Podľa vedeckých štúdií až 90% šancu na sexuálny úspech máte u partnerky vtedy, ak sa jej zapáči, ako voniate. A ak jej nevoniate, tak máte smolu.

panska vôna

Zdroj: Shutterstock®

5. Kvetina

 

Žiadna žena sa neurazí, keď jej prinesiete kvetinu. Áno, možno si ju v roztúžení zabudne v reštaurácii, kam ste ju pozvali, ale nevadí, je to dobrý znak. Bude jej to ľúto, tak sa bude snažiť urobiť vám radosť. A ak si ju nezabudne, je jasné, že z nej má radosť, o ktorú sa s vami isto podelí. Vyberajte radšej menej, intímnejšie a neprezdobené. Jedna ruža je viac, ako roztopašná kytica. Nejdete ešte k svokre žiadať o ruku.

kvetina na valentína

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

11.02.2015 14:39

:-) no nechám sa prekvapiť, čo bude

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE