Skutočný príbeh najznámejšej veštkyne

Aj v dnešnom racionálnom svete existujú veci nebom a zemou. Nepochopiteľné. Záhadné. Tajomné. A často ťažko prijímané.


Dôkazom toho je najznámejšia slovenská veštkyňa Zana a jej životný príbeh Z jej krvi. „Rada by som tou knihou oslovila nielen tých, ktorí na ezoteriku veria, či s ňou pracujú, ale najmä tých, ktorí neveria...“ prezrádza Zana.

 

 

 

Každý sme totiž už zažili veci „nepochopiteľné“, tajomné, ktoré nevieme racionálne vysvetliť.
Zamysleli ste sa však nad tými situáciami hlbšie?
Pátrali ste po ich pôvode a najmä význame?

 

Odporúčame prečítať aj:  TEJPOVANIE vás zbaví bolesti!


 

Skúste vnímať svet naokolo v širších súvislostiach aj so svojou minulosťou, odporúča veštkyňa Zana. „Pretože naša minulosť nie je len o nás. Je aj o našich predkoch. Je to jemná niť, ktorá nás spája s mnohými svetmi a ak im porozumieme, môžeme prežiť život v úžasných farbách,“ myslí si Zana. 

 

Román Z jej krvi je skutočný príbeh najznámejšej slovenskej veštkyne a liečiteľky Zany. Začína sa príbehom jej praprastarej matky Olívie, ktorú v jej dobe považovali za bosorku, liečiteľku a vedmu. Žila na hrane vtedajšej spoločnosti, s ľuďmi, a predsa bez nich, no šťastná so svojím manželom a synmi.

 

Olívia zanechala prapravnučke obradný prsteň a podrobné zápisky s rodovými zaklínadlami a popismi, ukryté vo zvláštnej truhličke.

 

Zane sa tieto rodinné poklady dostali do rúk po viac ako storočí a spolu so zdedeným darom jasnovidectva určili jej ďalšiu cestu životom.

 

 

Odporúčame prečítať aj:  Veríte v lásku na celý život?

 

Zaninu životnú púť, nepochopenie rodiny, priúčanie sa i porozumenie inému svetu jej pomáhala prekonávať hrozenkovská bosorka Agáta, ktorá sa stala jej spriaznenou dušou a priateľkou. No aj v tých chvíľach Olívia držala ochrannú ruku nad svojou prapravnučkou a spoločne s vedmou Agátou jej pomáhala akceptovať skutočnosť, že je iná.

 

Pretože aj Zana má krv bosoriek.
 

Začítajte sa do novinky Z jej krvi.

 

 

Odporúčame prečítať aj: Dokázali by ste spáchať dokonalú vraždu?

 

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE