Som zabijak. A mám nový cieľ

John Lago je nájomný vrah, najlepší vo fachu.


Jeho terčom sú skorumpovaní vysokopostavení manažéri z najvýznamnejších firiem, ktorých likviduje rafinovaným spôsobom: zamestná sa ako stážista, infiltruje sa na najvyššie miesta korporácie a odpraví, koho treba. Hračka.


Byť nenápadný. Infiltrovať sa. A potom zabiť! To je jeho úloha.

 

 

Zabi svojho šéfa je sexi, temný triler s filmovou dynamikou. Je výbušne násilný a psychologicky prefíkaný...presne taký, aký má byť správny triler,“ napísali o knihe New York Daily News. Knihe nechýba čierny humor, nečakané zvraty, množstvo akcie a nezabudnuteľné postavy, či už je to samotný John Lago, alebo jeho šéf Bob.

 

Už ste sa teda niekedy zamysleli, akí sú stážisti neviditeľní? Práve v tom spočíva tajomstvo siete atentátnikov zastrešených fiktívnou personálnou agentúrou s názvom Ľudské zdroje, a. s.. Mladí chalani v lacných oblekoch neurčitej farby tak nepozorovane odstraňujú šéfov firiem, ktorí by si na mená svojich vrahov nespomenuli, ani keby od toho závisel ich život.

 

Odporúčame tiež prečítať: Vždy, keď zomrie, znova sa narodí...

 

 

John Lago práve dosiahol dôchodkový vek nájomných vrahov – dvadsaťpäť rokov – a chystá sa na poslednú úlohu.


Zamestná sa ako stážista v prestížnej manhattanskej advokátskej kancelárii, kde osemdesiat hodín týždenne varí kávu, zdvíha telefóny a nadáva na kopírku. Skrátka robí všetko, na čo sú ostatní zamestnanci príliš leniví.


Lagovým cieľom je jeden z trojice majiteľov. Musí ho zlikvidovať čisto, bez svedkov a akýchkoľvek podozrení okolia.


John sa tak púšťa do šialenej jazdy, keď musí čeliť najdrsnejšiemu konkurentovi, aký sa mu v kariére postavil do cesty: agentke FBI.

 

Triler Zabi svojho šéfa nazbieral množstvo pochvalných recenzií od médií, aj známych spisovateľov. Často sa v jeho súvislosti spomína filmový Dexter, či Quentin Tarantino. Hlavný hrdina John Lago je naozaj dobrý rozprávač, ktorý má vlastný kódex cti, svoje pravidlá a šéfa, akého by ste nečakali. Je precízny, predvídavý...napriek tomu sa dostane na hranu života a smrti.


Prežije?

 

Predstavte si Dextera, ktorý pracuje v advokátskej kancelárii...“
Milwaukee Journal Sentinel

 

Začítajte sa do knihy Zabi svojho šéfa – kapitola „Život je tvrdý oriešok“.

 

 

Odporúčame tiež prečítať:  Sex na jednu noc a plno trapasov

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE