Štvrtý ročník populárnych bežeckých pretekov PomléRun je tu!

Priaznivci športu, nadšenci behu a fanúšikovia rodinných súťaží, zbystrite pozornosť. Radi by sme vás pozvali na jedinečnú udalosť, kde máte možnosť ukázať, čo je vo vás.

 

4. ročník PomléRun je ideálne podujatie, kde si deti, teenageri a dospelí, amatérski, ale aj profesionálni športovci zmerajú svoje sily. Okrem bohatého sprievodného programu vás čaká novinka, rodinný štafetový beh a kostýmová súťaž. Všetko vypukne 8. mája 2016 v športovo-rekreačnom areáli x-bionic® sphere v Šamoríne, odkiaľ povedie trasa až do Pomlé parku.

 

Siahnite na dno svojich limitov, dokážte sami sebe, že na to máte a porovnajte sa so svojimi kamarátmi, známymi, príbuznými, či konkurentmi.

 

Zaregistrujte sa do 24. 4. na www.pomlerun.sk a príďte si zabehať a zabaviť sa. Čaká na vás bohatý štartovací balíček a zaujímavý program, súčasťou ktorého bude detský kútik, jazda na koníkoch, Trial show Majstra Sveta alebo koncert Lukáša Adamca a oveľa viac.

 

4. ročník PomléRun je podujatie, na ktorom by žiadna športovo založená rodina, či jednotlivci, rozhodne nemali chýbať. Tešíme sa na vás.

 

4. ročník PomléRun

Zdroj: Shutterstock®

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE