Vianočné prípravy známych tvári: Kto už má vianočný stromček?

Vianoce. Jedno z najčarovnejších období v roku sa opäť blíži. A niektoré známe tváre sa už nevedia týchto sviatkov dočkať. Svedčia o tom fotografie, ktorými zaplavujú sociálne siete. Niektoré sa už pustili do poctivých príprav. U koho doma už môžete nájsť postavený vianočný stromček?

Predčasná vianočná atmosféra

Presne od prvého adventu, teda od 30.11. vypukla v domácnosti známej dermatologičky Aleny Pallovej pravá, nefalšovaná vianočná atmosféra. Alena nie je žiadna minimalistka a vianočný stromček tejto doktorky je jednoducho neprehliadnuteľný. 

Rovnako tak na tom je i bývalá misska Ľubica Štepánová. Sympatická blondína miluje Vianoce a všetko okolo nich, preto je u nej doma tiež cítiť atmosféru Vianoc na každom kroku. Okrem stromčekov s obľubou zdobí aj vianočné vence. Tie si od nej zamilovala aj moderátorka Diana Hágerová.

Pozri tiež: Vojvodkyňa, modelka a speváčka: 3 rozdielne ženy, rovnaký osud. Toto nechce zažiť žiadna

Veľká misia

Tá stála za nákupom vianočného stromčeka v domácnosti Soni Skoncovej a jej priateľa Roba. Soňa pred pár dňami ukázala fanúšikom vo svojich instagramových stories ako prebiehal samotný výber stromčeka. Nebrali s priateľom hneď prvý, ktorý sa im pozdával. Hľadali vo viacerých obchodoch až kým nenarazili na ten pravý. A ten si Soňa doma hneď ozdobila. Výsledok? Aj s tým sa pochválila na Instagrame. Soňa sa tiež netají tým, že miluje Vianoce, takže predčasné zdobenie u nej nie je nič nezvyčajné.

Aj Soňa Skoncová sa môže pochváliť krásnym stromčekom

Zdroj: Instagram.com/sonaskoncova

Dokonalá idylka

Dokonalú idylku ako z magazínu o bývaní môžete nájsť v dome speváčky Moniky Bagárovej. Aj u nej už bliká vianočný stromček. Tip-top zdobenie v trendy bielych odtieňoch dokonalo ladí s ostatnými doplnkami. Je vidieť, že čerstvá mamička má vynikajúci vkus a potrpí sa na to, aby všetko bolo dokonalé. Sviatky v takomto štýle sa jej dcérke Rumi budú zaručene páčiť. Keďže ide o prvé spoločné Vianoce tejto mladej rodinky, snaží sa Monika o to, aby boli nezabudnuteľné. Zatiaľ sa jej to darí, čo poviete.

Krok za krokom

Niektoré osobnosti idú na to postupne. S príchodom prvej adventnej nedele začali vyberať prvé vianočné ozdoby. Napríklad tanečníčka Katarína Jakeš si užíva postupné vyzdobovanie. Krok za krokom jej doma pribúdajú ozdoby a podľa fotografií je vidieť, že aj jej dcérka si ich užíva. No stromčekom sa Katka zatiaľ pochváliť nemôže. No i tak to vyzerá u nej doma veľmi útulne a sviatočne, čo myslíte?

3 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

06.12.2020 09:48

Každý podľa svojho gusta a zvykov.

Vaše meno:

Mária Chromíková

Mária Chromíková

07.12.2020 09:13

Všetko polieha komercializmu- staré zvyky sa nedodržiavajú .

Vaše meno:

Elena Švachová

Elena Švachová

08.12.2020 23:05

Myslím,že je to každého vec,kedy si spraví stromček,ale u nás sa stromček zdobí 24.12. doobeda.Tak som zvyknutá z domu a tento starý zvyk aj dodržiavame.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE