Vyzdobte si domácnosť fotkami z dovolenky – vyrobte si vlastné rámiky

V dobe digitálnych fotoaparátov a šikovných mobilov, ktoré sa poniektorým aj vyrovnajú, akosi padajú do zabudnutia klasické fotky, ktoré sme si kedysi po dovolenke niesli na vyvolanie a s napätím očakávali, čo sme to vlastne vyfotili. Dnes si všetko presne nastajlujeme, v prípade, že sa nám čosi nepáči vymažeme a ideme opäť na to. Moderná doba nám ponúka množstvo možností ako si vyrobiť krásnu spomienku napríklad aj na leto. V mimoriadnej obľube sú selfie fotky, ale tiež videá... No čo vlastne s nimi po príchode domov? Kto z nás si fotky tlačí a lepí do albumov? Obvykle ich stiahneme do počítača, alebo tableta, v tom lepšom prípade dáme na USB kľúč a potom ich rodine a priateľom ukazujeme na našej inteligentnej telke.

 

Pokiaľ zatúžite svoje fotky z dovolenky vystaviť aj inak, než na ploche svojho laptopu, bude to chcieť nejaký rámik, alebo miestečko, kam ich upevníte. Popustite uzdu svojej fantázii, alebo sa nechajte inšpirovať týmito jednoduchými nápadmi, ako si rýchlo, lacno a hlavne efektne vyrobíte krásnu interiérovú ozdobu s funkciou navyše – ochranou vašich vzácnych spomienok. 

 

Odporúčame prečítať: Vyrobte si z mušlí atraktívne ozdoby

 

Potrebovať budete nejaké tie farbičky, pravítko, nožnice, možno aj nožík, vŕtačku, lepidlo.. podľa toho na čo sa cítite. Začnite s niečím ľahším a postupne sa prepracujete aj ku komplikovanejším rámikom.

 

Najprv ale JEDNODUCHÝ RÁMIK Z KARTÓNU

VYSKÚŠAJTE AJ PAPIER

POUŽITE AJ STARÉ RÁMIKY

A ČO TAKTO ROVNO CELÝ FOTOALBUM?

A 15 ĎALŠÍCH SKVELÝCH NÁPADOV

AKO SI DOMA UCHOVÁVATE FOTKY?

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

1 komentár
Erika Špacírová

Erika Špacírová

11.09.2015 20:44

originálne

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE