Zaľúbená hypnotizérka

Čítanie jej kníh je ako stráviť príjemné popoludnie s múdrym, vtipným a pohodovým priateľom. Nedokážete s tým prestať,“ povedala o knihách Liane Moriartyovej autorka viacerých bestsellerov Beth Harbison.

 

 

Pravdou je, že Moriartyová píše moderné, inteligentné romance, ktoré vás okamžite chytia do svojej siete. Presne tak je to aj v novinke Zaľúbená hypnotizérka o terapeutke Ellen, ktorá dokáže pomáhať svojim pacientom, no svoj život nemá pevne v rukách...

 

Hypnoterapeutka Ellen sa cez internet zoznámi so sympatickým Patrickom a ich vzťah naberie rýchle obrátky. Keď si uvedomí, že by mohol byť ten pravý, prekvapí ju nečakanou správou – už celé roky ho prenasleduje bývalá priateľka Saskia.  

 

Odporúčame tiež prečítať: Objavte svoj vnútorný pokoj

 

 

Keďže Ellen odjakživa zaujímalo, čo vedie ľudí k nezvyčajnému správaniu, táto informácia ju neodstraší. Práve naopak. Pochytí ju zvláštna súťaživosť, snaha dokázať, že je lepšia. Čím viac o Saskii počúva, tým viac sa s ňou túži stretnúť. Netuší, že sa tak stalo už neraz.

 

Saskia navštevuje Ellen ako klientka, no skrýva sa za iné meno. Nie je schopná vzdať sa života s Patrikom, o ktorý nečakane prišla, a túži sa dozvedieť všetko o žene, ktorá ju nahradila. Preniká hlboko do Elleninho sveta a vyrába čoraz väčšie problémy. Neškodné správy a „náhodné“ stretnutia v reštauráciách Saskii nestačia a postupne pritvrdzuje.

 

Ellenin ľúbostný život sa tak nečakane zvrtne. Aké hranice je schopná prekročiť, aby dosiahla svoje?

Svižná a zábavná romanca.“


O, the Oprah Magazine

Liane Moriartyová je austrálska spisovateľka, ktorá napísala aj sériu pre deti, ale najväčší úspech zožala so svojimi modernými romancami. Manželovo tajomstvo, potom Prečo sme sa vlastne rozišli? a teraz novinka Zaľúbená hypnotizérka.

 

 

Začítajte sa do krátkeho úryvku z novinky Zaľúbená hypnotizérka:

Kľačal na kolene a druhú nohu mal pred sebou. Na dlani mu ležala čierna zamatová škatuľka.

Bože dobrý na nebesiach, on ju ide požiadať o ruku! Kľačí na kolene, ako sa patrí, a v tej škatuľke má prsteň. To je úžasné!

A pritom zvláštne bolestné.

Kútikom oka zachytila čosi za ním. Slabý pohyb. Na vyhliadke ktosi stál a fotil si západ slnka.
„Ellen,“ ozval sa Patrick znova a odkašľal si. „Počuj, cítim sa fakt hlúpo. A čosi ma tlačí na kolene. Vo filmoch to vyzerá oveľa jednoduchšie.“

Ellen sa zasmiala a trasúcimi sa rukami odložila pohár so šampanským. Potláčala slzy a zmocnili sa jej rozpaky, no zároveň sa cítila polichotená. Muž ma žiada o ruku pri západe slnka.

Videla, ako sa žena s fotoaparátom obrátila tvárou k nim. Usmievala sa.

Ellen, chceš sa... teda, mohla by si... ehm, urobíš mi tú česť a... vydáš sa za mňa?“
„Najprv ti musím povedať dve veci,“ odvetila Ellen. Prekvapilo ju, ako jasne znie jej hlas.

Okej.“ Patrick okamžite spustil ruku so zamatovou škatuľkou a takmer stratil rovnováhu. V poslednej chvíli sa zachytil piknikového stolíka. „Hmm, mám vstať?“
„Som tehotná,“ oznámila Ellen a odmlčala sa. „Okrem toho som si istá, že tamtá žena je Saskia a prichádza k nám.“

 

Odporúčame tiež prečítať: 10-dňový detox – recepty pre zdravie

 

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE