Zoznam sa s Boobie Billie – talianskym psíkom so závideniahodným štýlom

V dobe neistoty, ktorá u nás zúri, mnohí z nás vyhľadávajú humor a zábavu, aby sa aspoň čiastočne odreagovali a nemysleli na súčasnú situáciu. Doba je ťažká, všetky reštaurácie, kaviarne aj krčmy sú zatvorené a nám neostáva nič iné len sedieť doma a čakať na lepšie časy. Keďže ani v týchto ťažkých chvíľkach mnohých z nás humor neopúšťa, tak musíte spoznať aj Boobie Billie. Talianskeho psíka, ktorý vás dokáže nadchnúť svojim neohrabaným vkusom. Táto talianska „chihuahua“ svojou rozkošnosťou a roztomilosťou vám zaručene spríjemní váš deň.

Boobie si získala srdcia viac ako 55 000 followerov na sociálnej sieti Instagram, kde pravidelne zverejňuje svoje fotografie s najrôznejšími outfitmi alebo činnosťami, na ktoré nedá dopustiť. Medzi množstvom fotiek tiež nájdete aj také, na ktorých si užíva skrášľovací rituál, cvičí jogu, vyhrieva sa na slniečku či oddychuje. Samozrejme, aby sme to uviedli na pravú mieru, tak táto čivava určite neovláda mobilný telefón ani fotoaparát. Dokonca fotografie asi sama nezdieľa, ale ako sa hovorí – má na to ľudí :D.

Boobie Billie a jej neuveriteľný šarm

Boobie patrí presne k tým psíkom, ktoré dokážu zaujať pózu. Jej štýl je osobitý a zároveň pôsobivý. Jej štýl je prezentovaný v každom jednom poste, na každej jednej fotografii, ktorú nájdete na jej Instagrame. Boobie je hviezdou, ktorá je možno vyberavá, ale zároveň je takou malou influencerkou, ktorá ovplyvňuje štýl moderných psíkov.

Obliekate aj vy svojich domácich miláčikov, keď idete na prechádzku? Majú aj vaši domáci miláčikovia svoj vlastný šatník plný bundičiek, svetríkov či topánok na bežné, ale aj slávnostnejšie udalosti? Čo hovoríte na Boobie – príde vám trošku prehnané obliekať psíkov alebo to považujete za rozkošné a neveríte vlastným očiam?

Pozri aj: Ako sa zmenili členovia kráľovskej rodiny? Takáto zmena za 10 rokov?!

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE