Liečivé rastliny na váš imunitný systém!

Najmä teraz na jeseň je všade okolo plno chorých - v rodine, v práci, v škole, známi, priatelia. Ak na vás ešte nič nesadlo, skvelé. Môže to tak zostať – pomôžu rastlinné antibiotiká, ktoré sú prírodné, nemajú vedľajšie škodlivé účinky a môže si ich dopriať ktokoľvek. Vyskúšajte Rastlinné antibiotiká – táto kniha vám povie, ako na to!

 

Lieky oslabujú imunitný systém a prinášajú riziko, že sa na ne patogény stanú rezistentnými.

 

V knihe Rastlinné antibiotiká sa dočítate, čo sú to antibiotiká a ako účinkujú. Okrem toho sa dozviete, aké otázky by ste mali položiť lekárovi v prípade, že vám odporučí antibiotikum. Osobitná kapitola vám zase ukáže ako môžete po nevyhnutnej liečbe antibiotikami za pomoci liečivých rastlín a zdravej výživy obnoviť váš imunitný systém.

 

Odporúčame prečítať:  Odkyslenie – kľúč k celkovej pohode

Rastlinné antibiotiká

Zdroj: Shutterstock®

Hlavná časť novinky je venovaná silám starých osvedčených liečivých rastlín a ukáže vám, ako môžete rastlinnou pomocou bez vedľajších účinkov liečiť ľahšie infekcie. Rastlinné liečivá pôsobia zároveň – na rozdiel od chemických antibiotík – nielen proti baktériám, ale aj proti vírusom a plesniam.  

 

Odporúčame prečítať:  Recepty plné lásky a zdravia

 

Kniha Rastlinné antibiotiká vám zároveň pomôže aj pri rozhodovaní, kedy je už potrebné navštíviť lekára, aby ste sa vyhli komplikáciám. Autorka chce zásadným spôsobom dodať aj odvahu, aby ste rastlinám a samoliečebným schopnostiam svojho tela dôverovali! Čím viac skúseností s nimi získate, o to účinnejšie budete schopní pomáhať sebe a svojim blízkym.

 

„Antibioticky účinnými liečivými rastlinami podporíte imunitný systém a namiesto toho, aby vás infekcia ešte viac oslabila, prekonáte ju posilnení,“ radí autorka knihy Aruna M.Siewert, ktorá sa roky venuje ľudovému liečiteľstvu a fytoterapii. Podľa nej vás rastlinné antibiotiká vyzbroja lepšie pre prípad nasledujúcej infekcie. Rýchlejšie vyzdraviete a nebudete tak často chorí.

 

 

Tajné zbrane z prírody


Naučte sa s touto knihou využívať prírodné zdroje a liečiť najrôznejšie ochorenia bez chemických liečiv. Zoberte si med, cesnak, citrón, čajovníkový olej, nechtík, či propolis. Tie všetky okrem silných účinkov ponúkajú aj preventívne riešenie v boji proti chorobám. Mnohé z nich sú prospešné, ako zvnútra, tak i zvonku – na rôzne kožné neduhy.

 

Skúste využívať prírodné antibiotiká, ktoré sú lacnejšie, účinnejšie, šetrnejšie a dostať ich bez predpisu.  

 

Odporúčame prečítať:  Superpotraviny a ich superschopnosti

Rastlinné antibiotiká

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Erika Šuleková

Erika Šuleková

22.10.2015 21:23

Prírodné liečivá môžem len odporučiť mám s tym bohaté skusenosti či už je to žihľava, mäta či propolis alebo bylinkové čajíky.:-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE