Oriflame predstavil vianočné novinky a ďalšiu farebnú nemocnicu

S blížiacimi sa Vianočnými sviatkami pribúdajú aj špeciálne kozmetické produkty určené práve na toto obdobie. Značka Oriflame predstavila svoje vianočné novinky minulý týždeň na tlačovej konferencii „Raňajky s Oriflame“. Okrem novej kozmetiky nás potešila aj správa o ďalšom zrekonštruovanom detskom oddelení v rámci projektu „Farebné nemocnice“.

 

Tohtoročné Vianoce budú so švédskou kozmetikou skutočne pestré. Katalógy 16 a 17 sú dôkazom toho, že Oriflame myslí na všetkých.  Ak nemáte radi nákupnú horúčku v obchodoch, z tejto vianočnej ponuky vyberiete darčeky pre celú rodinu.

 

Odporúčame prečítať: BEZCHYBNÁ PLEŤ RÝCHLO A JEDNODUCHO!

 

Atmosféra francúzskych Vianoc

 

Romantický Paríž s dominantnou Eifellovkou sa stal hlavnou inšpiráciou predvianočného katalógu 16. Gro predstavuje nová dámska toaletná voda Si Magnifique, čo v preklade znamená „tak nádherná“. Jej základom sú tóny vianočnej ruže, ktoré dopĺňajú akordy príjemného bergamotu a jemná vôňa mandľového dreva. Nová vôňa je tiež súčasťou sady sprchového gélu a telového mlieka. Staňte sa na chvíľu Parížankou a naučte sa vôňu s hrdosťou nosiť.

 

Prvkami Francúzka sú aj nové pletené pončá a luxusné dámske negližé s francúzskymi nohavičkami. Páni, toto je tip pre vás! Potešte vašu polovičku nielen voňavou kozmetikou, ale aj vkusným hrejivým oblečením a nežnou spodnou bielizňou. Ak to doplníte ešte perlovými hodinkami, ktoré sú zároveň krásnym šperkom, vaša žena bude v siedmom nebi.

Oriflame, Raňajky s Oriflame, novinky, nové produkty, charitatívne akcie, Farebné nemocnice, Daniela Hantuchová

Zdroj: Shutterstock®

V hlavnej úlohe škorica a ponožky

 

Typickým korením, ktoré nám doma rozvoniava počas Vianoc je škorica. Oriflame sa preto rozhodol použiť ju hneď do niekoľkých noviniek. Potešíme najmä milovníkov ich hojivého zázraku, pretože práve ten nájdete v limitovanej edícii so škoricovým olejom. Špeciálna kombinácia škorice a mandarínky je súčasťou nového tuhého mydla a krému na ruky. Vaša pokožka bude jemná a hydratovaná a zároveň budete voňať Vianocami.

 

Odporúčame prečítať: Škorica na 6 spôsobov - liek na akné, suchú pokožku a vlasy

 

Aby sme však nehovorili len o ženách, Oriflame ponúka aj množstvo pánskych produktov. Úsmevnou novinkou sú vzorované pánske ponožky, dostupné aj v peknej darčekovej kazete. Tie predsa pod stromčekom nemôžu chýbať! V ponuke tiež nájdete elegantné pánske hodinky a, samozrejme, aj kozmetiku.

Oriflame, Raňajky s Oriflame, novinky, nové produkty, charitatívne akcie, Farebné nemocnice, Daniela Hantuchová

Zdroj: Shutterstock®

Zrekonštruovaná nemocnica v Košiciach

 

Spoločnosť Oriflame sa venuje charitatívnym činnostiam po celom svete. Na Slovensku už 13 rokov prebieha projekt „Farebné nemocnice“, ktorého cieľom je spríjemniť pobyt detí v nemocničných priestoroch. Jedenástou nemocnicou, ktorá získala farebný nádych od spoločnosti Oriflame je Detská fakultná nemocnica v Košiciach.

 

Odporúčame prečítať: NOVÝ ŠÉF ORIFLAME SLOVENSKO: BUDEME VIAC SEXI

 

„Nakúpili sme nové hračky, vymenili podlahy, zútulnili a vynovili čakáreň. Hlavne sme však farebne skrášlili biele nemocničné steny, aby mali deti pocit, že sú skôr v herni, v škole či  v škôlke než v nemocnici,“ povedala marketingová riaditeľka Oriflame Slovensko Lenka Štefániková.  

 

Oriflame, Raňajky s Oriflame, novinky, nové produkty, charitatívne akcie, Farebné nemocnice, Daniela Hantuchová

Zdroj: Shutterstock®

Ambasádorkou farebného projektu je už šiesty rok slovenská tenistka Daniela Hantuchová: „Pomáhať druhým, zvlášť malým deťom, pre mňa znamená veľmi veľa. Preto sa teším, že tieto zrekonštruované priestory prinesú aspoň trocha jasu do ich ťažkých dní, keď musia tráviť chvíle bez svojich rodičov, a vyčaria úsmev na ich tváričkách.“ 

 

 

FOTOGALÉRIA:

Galéria -

Zdroj foto:

Barbora Vizváryová, Oriflame Cosmetics

2 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

04.11.2016 17:59

keď už musia deti určitý čas tráviť v nemocnici, nech ho majú aspoň príjemný

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

04.11.2016 19:09

...veľmi pekné

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE