3 ingrediencie pre perfektný štýl

Čo má spoločné štýl a varenie? Aby jedlo chutilo, bolo šťavnaté, musíme použiť správne ingrediencie a poznať recept. A aby si mala šmrnc a šťavu, potrebuješ nato tieto ingrediencie: 

 

 

1. AUTENTICKOSŤ 

 

Tým, ako si oblečená prezradíš veľa aj bez slov. Čo tak ukázať svetu, kto skutočne si? Bez masiek, bez toho, aby si niekoho napodobňovala. Zavri si oči a predstav si, po akom oblečení túžiš... Čo si túžiš ráno obliecť do práce? V čom sa cítiš krásna a dokážeš byť v tom po celý deň bez pocitu stiesnenosti? Ak by to nebolo to, čo si obliekaš teraz, nevadí. Aspoň vieš, že niečo treba zmeniť. Možno to neostane len pri štýle... Možno to bude práca, partner, bydlisko, myslenie, vnímanie? Hm, ktovie. S autentickým štýlom ti ľahko môžu prísť do života správne príležitosti.

 

Odporúčame prečítať: 3 tipy ako opticky zvýrazniť prsia

3 ingrediencie pre perfektný štýl

Zdroj: Shutterstock®

2. VNÍMAVOSŤ

 

Aké farby sa mi hodia? Aké strihy sa mi hodia? Aký štýl je pravý orechový pre teba? Takéto otázky víria v hlave mnohým ženám. Ak chceš nájsť odpoveď, potrebuješ byť vnímavá hlavne sama voči sebe. Vnímať a pozorovať, v čom sa cítiš dobre, čo ti sedí ako uliate a čo naopak nie. V ktorých farbách vyzerá tvoja pleť živšie a zdravšie. V teplých alebo studených? V ktorých pôsobí mdlo? Možno ti nepristanú svetlé, tmavé, ani kontrastné odtiene, ale zato jemné farby, budú pre teba tie top. Ktoré strihy nechajú vyniknúť tvoje ženské krivky? Daj si seba na prvé miesto. Dopraj si pozornosť a čas pre seba.

 

Odporúčame prečítať:  Prečo detoxikovať a ako zbaviť telo prebytočnej vody?

3 ingrediencie pre perfektný štýl

Zdroj: Shutterstock®

3. FANTÁZIA 

 

Mať svoj štýl nie je vôbec otázkou peňazí, ale fantázie. Ak ti nechýba fantázia, je jedno, či sa oblečieš v luxusnom butiku alebo sekáči, vždy budeš vyzerať oslnivo. Nie je to ani o tom, podliehať nákupnej mánii, či mať preplnenú skriňu oblečením. Môžeš mať všetko oblečenia sveta, no pokiaľ nemáš fantáziu ako oblečenie zladiť, čo s čím kombinovať, nepomôže to!

 

Odporúčame prečítať:  9 prekvapujúcich rutín, ktoré pomáhajú vašej pleti

3 ingrediencie pre perfektný štýl

Zdroj: Shutterstock®

Recept: Buď autentická a vnímavá. Pridaj farby, ktoré rozžiaria pleť. Vyber strihy, ktoré ladia k tvojim krivkám. A hlavne zakaždým pridaj dvojitú dávku fantázie.

 

Vytváranie štýlu je ako varenie. Niektoré ženy prirodzene ovládajú, aké ingrediencie použiť, aby to malo správny šmrnc a šťavu, poznajú vychytané recepty. Niektoré variť nevedia, trápia sa, keď sa postavia ku sporáku (ku  skrini plnej oblečenia). Prepadne ich vlna zúfalstva. Super správa je,  že to tak nemusí byť. Ty môžeš sťať pri sporáku (skrini) a presne vedieť, čo na seba. Recept a ingrediencie ti dám, variť ťa naučím a ešte tak, že budeš mať z toho radosť. 

 

 

Radí: Marcela Špalková - Štýl mejker 

Viac na: www.stylnamieru.sk

6 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

30.01.2016 06:36

mily clanok,poucny

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

30.01.2016 13:42

pekný článok

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

30.01.2016 18:24

mne sa páči, keď žena má svoj vlastný štýl a nepodlieha len módnym výstrelkom

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

01.02.2016 13:11

je vhodné aby každý prichádzam s niečim novým neokukaným

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

20.05.2016 20:28

Super článok

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

15.06.2016 23:27

Pekne napísané.. Treba byť občas aj originálna :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE