Čo by malo tvoriť šatník podnikateľky? Tieto kúsky sú must have!

Šatník každej podnikateľky by mal v ideálnom prípade pozostávať z nadčasových a univerzálnych kúskov. Možno ste práve začali v tejto sfére a neviete, kde začať. Preto vám prinášame pohľad na typický outfit podnikateliek. Pravdou je, že nemusíte utrácať horibilné sumy peňazí na vytvorenie štýlové profesionálne oblečenie. Stačí investovať do niekoľkých hlavných častí, ktoré môžete medzi sebou kombinovať. Ktoré kúsky sú teda must have a tvoria základ šatníka?

Pozri aj: Pastelové jarné trendy 2021: Vnes do svojho šatníka žiaru tohto obdobia!

kostým

Zdroj: Shutterstock®

Trojdielny kostým

Sako, nohavice a sukňa sú pravdepodobne najdôležitejšou položkou. Uprednostnite ľahký, ale zato pevný materiál v čiernej, námornickej modrej alebo sivej farbe pre zachovanie univerzálnosti. Uistite sa, že vybraná farba bude ladiť so zvyškom šatníka. Ak sa rozhodnete pre druhý kostým, pokojne sa obhliadnite po inej farbe alebo vzore.

Pozri aj: Trendy náušnice pre rok 2021: Ktoré by nemali chýbať v tvojej šperkovnici?

úzka sukňa

Zdroj: Shutterstock®

Ceruzková sukňa

Elegantná tmavo sfarbená ceruzková sukňa zaručene nesmie chýbať. Aj tu platí pravidlo ľahkého materiálu. Dobrý pozor si dávajte na dĺžku. Dĺžka tesne nad kolená nikoho nepobúri. Výhodou tejto sukne je, že ju môžete zladiť s čímkoľvek. Sako, blúzka alebo sveter pre ležérny vzhľad. Je len na vás, na čo budete mať práve náladu. 

nohavice

Zdroj: Shutterstock®

Jednoduché nohavice

Mať zopár klasických jednoduchých nohavíc nikdy nie je na škodu. Máme na mysli nohavice bez rôznych záhybov, manžiet alebo bez zdobenia.

Pozri aj: Najnovšie hodinkové trendy: S akým oblečením sa budú dopĺňať?

biela blúzka

Zdroj: Shutterstock®

Biela blúzka

Ide o základný prvok šatníka podnikateľky. Dbajte na to, aby nebola na žiadnom mieste priesvitná a aby medzery medzi gombíkmi nič neodhaľovali. Vybrať si môžete krátky alebo klasický dlhý rukáv. Z času na čas si nezabudnite dokúpiť aj iné blúzky. Farebné alebo vzorované verzie sú rovnako praktické.

Pozri aj: Puzdrové midi sukne na každý typ postavy: Ako ich nosiť?

čierne šaty

Zdroj: Shutterstock®

Čierne šaty

Čierne šaty sú nevyhnutnou súčasťou rovnako ako biela blúzka. Šaty bez výraznejších detailov sa skvele hodia pod sako. Ubezpečte sa, že nie sú príliš tesné a nie sú príliš krátke.

čierne lodičky

Zdroj: Shutterstock®

Čierne lodičky

Čierne lodičky sú najuniverzálnejšími topánkami do kancelárie. Prakticky sa dajú zladiť s čímkoľvek. Kľúčom pri výbere topánok je pohodlie.

Elegantná kabelka

Sofistikovaná kabelka je perfektnou čerešničkou na torte. Vysoko kvalitný materiál, ako je koža, vám bude slúžiť po mnoho rokov. Uistite sa, že je priestorná a zmestí sa vám do nej všetko čo potrebujete pre svoj pracovný život.

Odporúčame: Poznáš Ezechielov chlieb? Priprav si najzdravší chlieb doma i ty!

5 komentárov
Giulia Murgia

Giulia Murgia

04.01.2014 16:21

nádherna inšpirácia

Vaše meno:

Nataša

Nataša

10.01.2014 10:37

Z tych ciernych by som si vedela vybrat niekolko.

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

18.01.2014 20:31

nie som podnikateľka ale inšpirovať sa môžem nechať všetko sú to nadčasové kúsky

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

03.08.2023 23:39

1

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

03.08.2023 23:39

1

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE