Ľadvinka je späť: Ako ju nosiť? Dopraj voľnosť svojim rukám!

Snáď nám dáte za pravdu, že malá kapsička na páse, nazvaná ľadvinka, je úžasný vynález. Nielenže máte vďaka nej absolútne voľné ruky, ešte vám ani nezaťažuje chrbticu a ramená. A hoci sme si s ňou dali na pár rokov pauzu, predsa len sme prišli na to, že bez nej to jednoducho nejde. Ľadvinka je späť v plnej svojej kráse, no najmä „praktičnosti“... hurá!

Nie je ľadvinka ako ľadvinka

Pamätáte si? Deväťdesiate roky, šušťáky z poľského trhu a na nich – ľadvinka. Kto si v tom čase nemohol zostaviť takýto outfit, na toho bolo akosi pozerané cez prsty. A hoci je dnes ľadvinka späť, neľakajte sa - nie úplne v totožnej podobe s tou z 90-tych rokov. Dnes trh ponúka bohatú škálu najrôznejších ľadviniek, pokiaľ ide o ich prevedenie, veľkosť alebo materiál.

 

Zoženiete tak ľadvinku v jej najklasickejšej podobe, ako aj vykamienkovanú, luxusnú, značkovú, ktorej cena je totožná s vašou mesačnou výplatou. Nech sú však akékoľvek, všetky ľadvinky spája jedno – neuveriteľná „praktičnosť“. No veď uznajte – netreba ju držať v ruke, nezaťažuje vám chrbticu, ani večne neskĺzava z ramena - možno tak z pásu, ak ste vynechali obed a „prehnali“ to s brušákmi. ;-)

 

Pobaví ťa: Retro ľadvinka už nie je pasé: Obľúbený kúsok sa vracia!

ako nosiť ľadvinku

Zdroj: Shutterstock®

ako si vybrať ľadvinku

Zdroj: Shutterstock®

Ešte prednedávnom objekt posmeškov, dnes must-have kúsok s plnou vážnosťou

Samozrejme, ľadvinka vám nedáva priveľa priestoru (a to doslova) rozšupnúť sa a nosiť v nej všetko, čo bežne nosíte v kabelkách, avšak ten základ – peňaženka, mobil, kľúče, zrkadielko či rúž – ten sa zmestí do každej ľadvinky. Praktickú ľadvinku teda neoceníte len na horách alebo pri športe, no rozhodne aj na bežné nosenie. A nie, určite si túto kapsičku, pripnutú na pás, nepredstavujte v takej podobe, v akej ste ju nosili zamlada.

Dnes si naozaj máte z čoho vyberať, aj pokiaľ ide o kvalitu, pričom veľakrát už môžeme hovoriť doslova o výraznom dizajnérskom počine. Navyše, nikde nie je napísané, že ľadvinku musíte nosiť výlučne na páse. Dovolené je všetko – rameno aj pripnutie šikmo cez trup. Takže, predsudky bokom, ľadvinka je späť v celej svojej praktickej kráse, preto neváhajte a porozhliadnite sa aj vy po tej svojej!

6 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

25.06.2018 08:51

ľadvinka je praktický doplnok, zvlášť na dovolenkách - potulkách, pri turistike, bicyklovaní;

Vaše meno:

Marta Bujdošová

Marta Bujdošová

27.06.2018 08:51

prakticka je, nosim ju akurat na beh na mobil, inak jej neviem prist na chut

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

27.06.2018 18:14

nepáči sa mi, radšej malú kabelku prehodenú krížom "na poštára", to využívam, keď idem na nejakú akciu kde je veľa ľudí

Vaše meno:

Daniela Bieliková

Daniela Bieliková

27.06.2018 18:36

tento doplnok ma vôbec neoslovil, je to praktické ale nepáči sa mi...

Vaše meno:

Jana Uhrová

Jana Uhrová

08.07.2018 10:57

ľadvinka je praktická, ale viac mi sedí na mužoch, žene lepšie pasuje predsa len kabelka..

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

09.07.2018 17:04

Kedysi som ju nosila no dnes už nie

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE