Topánky - Štýl a pohodlie nadovšetko

Žiadna z nás sa nezaobíde bez vkusných a pohodlných topánok. Niekomu na nich záleží viac, niekomu zas menej.

Prečo ale nevlastniť hneď niekoľko rôznych párov? Predsa potrebujeme na každú príležitosť minimálne jedny topánky.

 

Dnes sa pozrieme na všestranné a štýlové kúsky.

Mačacie podpätky

 

Ich výška sa pohybuje v rozpätí 1,5 až 2 palca. Sú ideálnym spoločníkom pre ženy, ktoré potrebujú pohodlie. Na jednej strane pôsobia žensky a na strane druhej sú naozaj komfortné. 

mačacie podpätky

Zdroj: Shutterstock®

Klinové podpätky

 

Keďže sa nám blíži leto, tento pár sa nám výborne hodí na horúce letné dni a samozrejme aj noci. Rovnako sú veľmi štýlové a pohodlné zároveň. Dnes ich už možno dostať v rôznych výškach a farbách, takže si môžeme zvesela vyberať aké sa nám len páčia. 

plný podpätok

Zdroj: Shutterstock®

Nehynúca klasika

 

Vybrať si môžete z klasických topánok alebo topánok s prackou na členku. Tvary špičiek sú taktiež rôzne. Okrúhle, špicaté.. je len na vás pre aké sa rozhodnete. V spoločnosti tohto páru budete pôsobiť naozaj elegantne.

klasika

Zdroj: Shutterstock®

Sexi ihličky

 

Tento pár vám zaiste dodá sex-appeal, ktorý každá z nás potrebuje. Vysoké a tenké podpätky nám opticky dokážu zoštíhliť lýtka a aj nizučké dámy vzrastú o pár centimetrov. Navyše pri chôdzi nás donútia poriadne sa vystrieť a chodiť vzpriamene. 

sexi ihličky

Zdroj: Shutterstock®

Odhalené pršteky na nohách

 

Pokiaľ máte v práci určený dreskot, tieto topánky sú pre vás ako ušité počas teplých dní. Vykrojená špička vám zaručí aspoň nejaký ten vánok na nohách. Čo sa týka výšky podpätkov, rozhodnúť sa môžete pre nižšie ale aj pre ihličky. Je len na vás v čom sa budete dobre cítiť.

odhalené prsty

Zdroj: Shutterstock®

Takže šup šup, rýchlo na nákupy nových „kamarátok.“ :)

Zdroj foto:

www.shoesandbeauty.comwww. fashionzpk.com www.fashionvertigo.com www.brcla.com www.fashionfile.com.au www.pushpr.co.uk www.forum.sedty.com www.bubblews.com www.beaut.ie www.backinstyle.com www.brcla.com www.readyorknotweddings.com www.why-dont-you.com www.contentinjection.com www.mes.bg www.shoes.allwomenstalk.com www.sizzlingsuzai.blogspot.com www.peacockfeatherevents.blogspot.com www.sheknows.com www.theberry.com www.thongtinmoingay.com www.ela.mobi www.aliexpress.com www.e-mondeos.com www.apnibethak.com www.ezeliving.com www.shefashiontrend.com www.fanpop.com

3 komentárov
Ivana Goliašová

Ivana Goliašová

13.04.2014 12:37

Jednoznačne na kline su naj :). Aj keď klasické lodičky na tenkom opätku nesmú chýbať žiadnej žene.

Vaše meno:

Juliana

Juliana

15.04.2014 13:03

z tejto ponuky by som si určite vybrala:)

Vaše meno:

Martina Ontkocová

Martina Ontkocová

17.04.2014 00:37

klinové sandáliky, najlepšia voľba na leto :) pohodlné a zároveň príťažlivé :D

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE