Trendy jesenné sukne 2020: Čím dlhšie, tým lepšie?!

Sukňa – univerzálny kúsok, ktorý máte doma určite aj vy. Aké sú však horúce trendy v tomto smere? Aké sú sukne sezóny? No jednoznačne tie, ktoré majú dĺžku minimálne po kolená. Zabudnite na mini, jeseni dominujú midi a maxi kúsky. A my vám ukážeme, ako ich efektívne nosiť do práce, na rande či na prechádzku. 

Čím dlhšie, tým lepšie!

Dalo by sa povedať, že toto je také zlaté pravidlo, od ktorého sa môžete odraziť. Na mnohých prehliadkach, na street-style lookoch sme videli množstvo zaujímavých sukňových outfitov, ktoré majú jedno spoločné – sukňa má dĺžku minimálne pod kolená. Mnohým sa to môže zdať puritánske či nudné, ale naopak. Takáto dĺžka vám dáva priestor na kreativitu a vy si tak môžete vytvoriť stylingy, ktoré rozhodne nie sú prvoplánové. 

Pozri tiež: Trendy zelená farba v outfite, ktorá je hitom jesene: Takto ju nos!

midi jesenná sukňa

Zdroj: Shutterstock®

Midi sukne sú v centre pozornosti už niekoľko rokov a na popularite nestrácajú ani teraz. Navyše, ak si oblečiete model s vysokým pásom, docielite nielen trendy look, ale zároveň budete pôsobiť veľmi rafinovane a elegantne. Takéto looky sú vhodné aj do práce. So správnym modelom sa môžete cítiť pohodlne, žensky a môžete tak vyniknúť nad ostatnými. Zabudnite na nevýrazne kancelárske outifity. Ukáže všetkým svoju hravosť. Midi sukne s vysokým pásom môžete kombinovať s oversize tričkom či košeľou  a ak chcete pôsobiť ženskejšie, nezabudnite na vysoké opätky – lodičky, čižmy, čokoľvek. Budete prekvapené, aký ženský look sa dá práve z takého kúska vytvoriť.

dlhá jesenná sukňa

Zdroj: Shutterstock®

Ak chcete zvýrazňovať svoju ženskú stránku pri každej príležitosti, aj pri obyčajnej prechádzke, tiež môžete siahnuť po takomto kúsku. Horúcim trendom je kombinovanie midi alebo maxi sukní s oversize svetrom. A aby ste docielili skutočne štýlový look, vyskúšajte kombináciu svetra a sukne tón v tóne. I tento trend je stále veľmi žiadaný a efektívny. K maxi sukni môžete zvoliť pohodlnejšiu obuv, napríklad tenisky. Tento kontrast pôsobí originálne a vy ho budete milovať. Tento štýl je však dobrou alternatívou aj na rande. Stačí len vymeniť tenisky za elegantnejšiu obuv. 

ako kombinovať midi sukne

Zdroj: Shutterstock®

A na záver inšpirácia pre ženy, ktoré sa neboja extravagancie. Čo takto flitrovaná alebo metalická midi sukňa. Širšieho alebo aj užšieho strihu, to už je na vás. Áno, ide o trochu neobyčajný kúsok, ale so správnymi doplnkami môžete takúto sukňu nosiť v podstate non-stop. Odvážnemu predsa šťastie praje, tak prečo to nevyskúšať? Biela košeľa či obyčajná mikina v kombinácii s týmto originálnym kúskom z vás urobia módnu ikonu. 

Odporúčame: Budúca mamička Soňa Skoncová a jej módne tipy: Ako kombinovať doplnky?

extravagantná jesenná sukňa

Zdroj: Shutterstock®

Viac sukňovej inšpirácie nájdete v priloženej foto-galérii: Inšpirujte sa!

Galéria -

3 komentárov
Ľubica Šťastná

Ľubica Šťastná

12.10.2020 06:52

Krásne midi a maxi kúsky niektoré...

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

12.10.2020 09:23

vybrala by som si

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

17.11.2020 22:50

Rada nosím sukne hneď by som si vybrala

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE