Nehynúca čierno-biela
Vypočuť článok
Pripravujem slovenský hlas...
0:00
--:--
Prihláste sa pod svojím účtom, aby ste mohli jednoducho komentovať články, zapájať sa do súťaží a hlasovať.
Ak ešte nemáte vytvorený účet, neváhajte a zaregistrujte sa – získate tak plný prístup k interaktívnym funkciám webu.
Ak ešte nemáte vytvorený účet, neváhajte a zaregistrujte sa – získate tak plný prístup k interaktívnym funkciám webu.
5 komentárov
ľubka Olexyová
04.01.2015 20:36kabátik a topánky sú zaujímavé,tiež ten milý opasok
Jana Komadová
21.11.2014 18:50Pre mňa je tento outfit ako vystrihnutý z módneho magazínu
Mária Sedláková
20.11.2014 18:47páči sa mi kabát a kabelka ostatné veľmi nie ale ako celok to pôsobí dobre
Martina Zahoranová
20.11.2014 08:48kabátik je veľmi pekný no ale biele nohavice asi teraz v tomto období nie i keď čierna a biela sú spolu ok
Andrea Vidová
20.11.2014 08:45pekné a čierno-biela kombinácia je vždy šik.