Vykročte šik do Babieho leta III.
Vypočuť článok
Pripravujem slovenský hlas...
0:00
--:--
Prihláste sa pod svojím účtom, aby ste mohli jednoducho komentovať články, zapájať sa do súťaží a hlasovať.
Ak ešte nemáte vytvorený účet, neváhajte a zaregistrujte sa – získate tak plný prístup k interaktívnym funkciám webu.
Ak ešte nemáte vytvorený účet, neváhajte a zaregistrujte sa – získate tak plný prístup k interaktívnym funkciám webu.
18 komentárov
ľubka Olexyová
06.01.2015 16:56krásne doladené odtiene marhuľovej
Zuzana Madarászová
29.10.2014 11:09kráásne ! :)
Alexandra Hritzová
24.10.2014 15:30Krásna farba a ta kombinacia s riflami, užasné...
Mária Tomanová
21.10.2014 19:02Sako a kabelka naj, no celkovo ten outfit pôsobí veľmi krásne a luxusne.
Blažena Sádovská
15.10.2014 10:12Veľmi pekné jemnučké oblečenie:))
Marcela Šagátová
13.10.2014 10:59Krásne!!
Vierka Petrovičová
13.10.2014 00:00Kraasne teple pastelove farby ;)
Iveta Sýkorová
12.10.2014 22:32Túto kombináciu by som si kedykoľvek obliekla...veľmi pekné!
Lucia Zabáková
12.10.2014 17:46Veľmi pekná kombinácia farieb, veľmi sa mi to páči :)
Petra Ryšková
12.10.2014 16:21krásne nakombinované a svieže ...
ľubka Olexyová
12.10.2014 11:52hneď mi to padlo do oka,farby a celkový dojem outfitu ma okúzlil
Katarína Šutvajová
10.10.2014 22:20pekné "pastelky", jediné čo by som zmenila sú naušnice,ich tvar
Jana Komadová
10.10.2014 21:07na teplé jesenné dni ideálny outfit veľmi pekné nie len do práce ale aj na nákupy či kávu z priatelkou
Regina Bachratá
10.10.2014 17:44pekné jemné farby, vyzerá to super :)
štefan suchý
10.10.2014 17:44krásná kombinace,pěkné hodinky.
Romana Jiránková
10.10.2014 13:45TUHLE KOMBINACI BAREV MILUJU
Andrea Vidová
10.10.2014 11:09pekné,jemnučké farby pekne zladené,kabelka sa mi veľmi páči.
Martina Zahoranová
10.10.2014 08:13je to veľmi pekné , príjemná farba