Hviezdy internetu: Neuveríte, koľko majú tieto rozkošné bábätká dní!

Stavme sa, že ste nevideli nič rozkošnejšie ako video, ktoré nájdete v článku. Videlo ho už viac ako päť miliónov ľudí a pri pohľade na spokojne spinkajúce bábätko určite prebudíme nejeden materský inštinkt.

 

Začiatkom mesiaca natočila fotografka Jessie Marrero krátke video, v ktorom presvedčila ľudí o tom, že sa jej právom hovorí "zaklínačka bábätiek".

 

Niekoľkodňové novorodeniatka ani len netušia, že pózujú pred objektívom fotoaparátu. Malé rozkošné bábätká táto talentovaná fotografka zachytáva v nevšedných scenériách a často vtipných pózach. Rodičom malých modelov a modeliek tak ostane výnimočná a originálna pamiatka na jedno z najkrajších období ich života.

 

Odporúčame: Mini Disney princezné - fotky, ktoré vám vyčaria úsmev na tvári

 

Majú len tri dni a už sú z nich hviezdy sociálnych sietí

Najmladšia modelka, ktorá "pózovala" kreatívnej fotografke, mala len tri dni. Roztomilé videá, na ktorých drobci spinkajú alebo sa dokonca počas spánku usmievajú zahrejú pri srdci asi každého z nás. Čo poviete? Nechali by ste si odfotiť svoje ratolesti len pár dní po pôrode?

 

Odporúčame: Fotky myší, ako ich nepoznáme: Aj myši môžu byť krásne a zlaté!

9 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

19.08.2017 01:41

Zlatučké babatenká:)...dobrá práca :)...len jedna fotografia sa mi nepáčila- dievčatko v priehľadnom čipkovanom body s mašľou na zadku- neviem či som ju zle pochopila, ale... žiaľ, sú na svete aj ľudia ktorí majú choré zmýšľanie a ako mama by som isto svoje dieťatko takto nevystavovala...NIKDY

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

19.08.2017 07:13

babatka su krasne ale nikdy som som ich ako troj dnove urcite nevystavivala ziadnemu fotografovi.... ved u nas su este na treti den v nemocnici.... maminka si ho ma este mojka a uzivat... ved je to zazrak na ktory cakala minimalne 9 mesiacov.... modelky sem modelky tam nespravila by som to.. tomuto sialenemu napadu by som dala sTOP

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

19.08.2017 07:17

sú milunké, ale ja za seba môžem povedať len toľko, že trojdňové dieťatko a maminka si majú spolu na seba privykať a nie robiť "hviezdy"

Vaše meno:

Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

19.08.2017 14:11

fotky sú krásne, ale tri dni je naozaj málo, ale trochu neskôr by som s fotením určite súhlasila, veď sa im tým neublíži..

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

19.08.2017 17:11

Milunké ale veľmi malinké..

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

19.08.2017 19:28

milené, kreatívne , ale...

Vaše meno:

Monika Červinková

Monika Červinková

19.08.2017 22:07

Krásne fotky.. ja som mala ale iné "starosti" ked sa malý narodil a vždy som odkladala fotenie a už má vyše roka.. ach ten čas ide rýchlo

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

20.08.2017 20:31

mne sa tie fotky vôbec nepáčia, podľa mňa sú tie bábätká moc malé na takéto kreácie

Vaše meno:

Simona Záhumenská

Simona Záhumenská

24.08.2017 10:59

Fotky novorodeniatka sú nádhernou pamiatkou. Ale určite nie je potrebnú nechať fotiť bábätko tri dni po narodení.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE