Modrý medvedík - spoločník detí

 

Všetky deti majú radi plyšové hračky a kde ten vek končí, nedá sa presne povedať. Či už máme 1 rok alebo 99 rokov, všetci potrebujeme raz za čas chvíľu pre seba.  Len tak byť sami so sebou. A keď hovoríme o deťoch, vieme, že k ním patrí nekonečná predstavivosť ale aj citlivosť.

 

 

 

Túžba objavovať, skúšať a prežívať nové dobrodružstvá. A s nimi prichádza potreba podeliť sa, len tak sa pritúliť k plyšovému zvieratku alebo viesť imaginárny rozhovor s najlepším kamarátom.

 

 

 

 

 

 

Malý modrý medvedík ColdHot Nexcare™ je obklad v tvare macíka. Stáva sa spoločníkom pri chorobách, únave, zdravotných problémoch alebo pri zaspávaní nezávisle od veku. Jednoduchá terapia teplom zmierni bolesti bruška, uška, chrbta. Zohreje studené nožičky, ručičky a ukľudní v postieľke, uvoľní svalové kŕče.

 

Medvedíka jednoducho zohrejete v mikrovlnke na požadovanú teplotu. Gél v brušku macíka udrží príjemné teplo dlhšie ako čakáte.  Zamatový povrch vhodný na dotyk aj s jemnou detskou kožou . Ak ho raz už máte, používate ho opakovane a pravidelne.

cold hot teddy

Zdroj: Shutterstock®

Podľa skúseností z rodín, kde už tento medvedík býva vieme, že zvyčajne jeden kus nestačí :) Veď aj dospelí radi podľahnú kúzlu noci a potrebujú tichého ale príjemného spoločníka. Vyskúšajte. Dôvod na obdarovanie sa nájde vždy.

next care cold hot teddy

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto:

www.softwaredriverdown.com

1 komentár
Jana Komadová

Jana Komadová

19.01.2014 21:15

tak to je skvelá pomôcka pre detičky ak majú zdravotný problém vôbec som nevedela že niečo také sa dá kúpiť

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE