Privítajte jar s detskou kolekciou a vyhrajte 3 poukážky na nákup v F&F

Nielen dospelých, ale aj deti v tomto jarnom období teší najmä pocit voľnosti, keď môžu zo seba „zhodiť“ vrstvy zimného oblečenia a zamerať sa na obľúbené hry. Nová detská kolekcia značky F&F prináša množstvo dostupných kúskov, ktoré rozžiaria detský šatník. Pripravte sa spolu na jarné aktivity a preneste radosť do spoločných dní.

Užite si špeciálny deň v domácnosti

Aktuálna situácia je veľkou skúškou najmä pre rodiny s deťmi a rodičov pracujúcich z domu. Keď sa však na situáciu pozrieme z iného uhlu pohľadu, dostali sme do daru neskutočné množstvo času, vďaka ktorému si môžeme užívať šibalstvá našich ratolestí oveľa intenzívnejšie. Ak sa vám zdajú dni monotónne, naplánujte si špeciálny zábavný deň venovaný iba vám a vašim deťom. Kto povedal, že v domácnosti sa nemôžete pekne obliecť a pustiť sa do aktivít, ktoré deťom rozžiaria úsmev na tvári? Aj malá zmena navodí pocit nečakaného dobrodružstva a spestrí všedné dni.

detské oblečenie na doma

Zdroj: F&F

Objavujte nepreskúmané miesta

Nečakané dobrodružstvá na nás čakajú najmä na miestach, ktoré nepoznáme. Naplánujte si spolu s deťmi cestu do prírody, v rámci ktorej im pripravíte zábavný tréning. Nájdite si miesto bez divákov a rozmiestnite rôzne stanovištia. V novej kolekcií F&F pre deti nájdete množstvo športových kúskov, vďaka ktorým zvládnu vaši malí športovci svoj bootcamp na jednotku.

Chráňte planétu pre novú generáciu ekologických šampiónov

Práve na jar, keď vieme deťom ukázať krásu zobúdzajúcej sa prírody, im môžeme najjednoduchšie vysvetliť zmysel udržateľnejšieho spôsobu života. Zmeňte svet k lepšiemu už teraz a zároveň inšpirujte novú generáciu ekologických šampiónov. Značka F&F prichádza v rámci detskej kolekcie aj s ďalšou cenovo dostupnou líniou oblečenia pre deti, vyrobeného zo 100 % organickej bavlny. V špeciálnej organickej kolekcií nájdete módne kúsky za výhodné ceny. Ochrana životného prostredia vás tak nebude stáť nič navyše. Viac informácií nájdete na stránke www.tesco.sk/ff/.

 

Súťaž o 3 poukážky na nákup v F&F v hodnote 30 €

 

Súťažíme od 23.4. do 30.4.2021

Súťaž už bola ukončená

Gratulujeme výhercom:

Silvia Kordošová

Lubica Kubová

Dominika Vidiečanova

Výhercovia boli kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky.

2 komentárov
Jana Komadová

Jana Komadová

25.04.2021 20:44

Rada nakupujem v Tecsu F&F oblečenie pre vnúčatká

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

12.05.2021 20:21

Srdečná gratulkááá všetkým

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE