Súťaž o luxusnú kozmetiku Image Skincare v hodnote 165 €

Viete, čo majú všetky ženy spoločné? Síce základom pre každú z nás je zdravie, zdravie a šťastie našej rodiny, no okrem toho všetky túžime po večnej mladosti, po vyhladenej tvári bez vrások, po hydratovanej a pružnej pleti. Jednoducho povedané, všetky chceme vyzerať mlado a rovnako sa tak aj cítiť.

Uvedomili ste si niekedy, čo je základom takejto krásnej pleti? Nebudeme si klamať, no v prvom rade by sme sa mali pozrieť na to, čo si nakladáme na tanier. Vitamíny, minerály a správna výživa (neprehliadnuc pitný režim) by mali byť základom vášho jedálnička. Veď nie nadarmo sa hovorí, že sme to, čo jeme. No a pleť je zrkadlom našej stravy.

Okrem toho existuje aj ďalší spôsob, ktorý prispieva ku skrášleniu vašej pleti. Ak tipujete, že je to práve pleťová kozmetika, ktorá v mnohých prípadoch prispieva k zlepšeniu stavu pleti, tak tipujete správne. Kozmetika Image Skincare patrí medzi salónne kozmetické značky, ktoré používajú odborníci po celom svete. Ak by ste si radi overili jej účinky a zistili skutočný dôvod, prečo sa radí medzi TOP salónne kozmetické značky, tak nám stačí odpovedať na jednoduchú otázku a ste v hre o balíček pleťových produktov Image Skincare v celkovej hodnote 165 €!

Výherný balíček bude obsahovať:

  • The Max stem cell facial cleanser  Jemný čistiaci pleťový gél na každodenné použitie bez obsahu kyselín, sulfátov a parabénov vyvažuje a optimalizuje pH pokožky. Technológia obohatená o rastlinné kmeňové bunky a rastlinné výťažky vyživuje pokožku a pomáha ju chrániť pred škodlivými látkami, ktoré sa nachádzajú v prostredí.
  • Ageless Total Pure Hyaluronic Filler – Toto sérum s obsahom šiestich foriem kyseliny hyalurónovej pôsobí ako špongia, ktorá do seba vtiahne hydratáciu. Koncentrovaná esencia s obsahom vitamínov A, C, E a silnou zmesou rastlinných antioxidantov vrátane extraktu zo zeleného čaju a echinacey znižuje výskyt známok starnutia, akými sú jemné vrásky a vysúšanie. Výťažok z medvedice lekárskej prirodzene zanecháva pleť žiarivejšou.
  • Prevention+ daily tinted moisturizer SPF 30+ – Denný hydratačný tónovací krém so širokospektrálnou vysokou UVA/UVB ochranou pred slnkom dodáva pleti jednotnejší tón a zdravý lesk. Obsahuje novú generáciu zmesi antioxidantov, ktoré znižujú škodlivé účinky slnka a prostredia tým, že zachytávajú voľné radikály.

 

Vyhraj luxusnú kozmetiku Image Skincare v hodnote 165 €

 

Správnu odpoveď nájdete tu: imageskincare.sk

Súťažíme od 02.12 do 16.12.2018

Súťaž už bola ukončená

Gratulujeme výhercom:

Mária Zámečníková

Výhercovia boli kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky.

7 komentárov
Gabriel Kovács

Gabriel Kovács

02.12.2018 15:58

Určená je na dehydrovanú alebo poškodenú pokožkou.

Vaše meno:

Miroslav Peti

Miroslav Peti

03.12.2018 09:56

Na dehydrovanú alebo poškodenú pokožku.

Vaše meno:

Nikuš Zelinková

Nikuš Zelinková

05.12.2018 11:00

Takáto výhra by veľmi potešila :)

Vaše meno:

Simona Káčerová

Simona Káčerová

08.12.2018 11:44

Na dehydrovanú alebo poškodenú pokožku.

Vaše meno:

Jana Tonhauserová

Jana Tonhauserová

09.12.2018 14:17

Ktorá zrelá žena by odolala?..ja určite nie,ved všetky chceme vyzerať mladšie a sviežejšie

Vaše meno:

Štefan Obert

Štefan Obert

11.12.2018 22:50

Určená je na dehydrovanú alebo poškodenú pokožkou

Vaše meno:

Dominika Kováčová

Dominika Kováčová

12.12.2018 14:07

Na dehydrovanú alebo poškodenú pokožku.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE