Vyhraj Twin Lotus - prírodné vlasové produkty v hodnote 31 €

Môžete ich mať dlhé a zvlnené, krátke a rovné, rozlietané, hladké a lesklé,... Každý z nás je jedinečný v tom, že má unikátne vlasy, ktoré mu nadelila príroda. Rôzna dĺžka, farba, textúra – to všetko robí vaše vlasy výnimočnými. Napriek tomu takmer všetci, bez ohľadu na druh vlasov, sú obeťami problémov s vlasmi, ktoré môžu byť bez života a takpovediac – nudné.

Ani vy sa neviete ešte stále vysporiadať s lupinami, vypadávaním vlasov, ich lámaním, štiepením končekov,...? Tak v tom prípade je najdôležitejšia správna výživa. Dbajte na to, čo si dávate na tanier a do svojich úst, pretože naša strava je odrazom nás samých!  

Avšak, nielen strava, ale aj správna starostlivosť je odrazom našej koruny krásy. Ak vás teda trápia problémy s vlasmi, je načase nasmerovať svoje kroky do kúpeľne a začať so starostlivosťou o vlasy v sprche. Čo si vziať do sprchy a prispieť tak k viditeľnému zlepšeniu kvality vašich vlasov? Tentokrát máme pre vás pripravenú súťaž o balíček prírodnej vlasovej kozmetiky Twin Lotus, v ktorom nájdete všetko potrebné pre poškodené alebo zničené vlasy, pre rednúce vlasy a lámavé vlasy.

  • Twin Lotus Extra - šampón proti vypadávaniu vlasov: Špeciálne zloženie aktívnych bylín dokonalo ošetruje a chráni vaše vlasy pred ďalším poškodením a zanecháva vaše vlasy hebké a zdravé.
  • Twin Lotus Golden Silk kondicionér: Pozitívne pôsobí na suchú pokožku hlavy (vracia jej vlhkosť). Obsahuje prírodný proteín z hodvábu, ktorý pomáha vaše vlasy zjemniť, posilniť a zabrániť ich vypadávaniu. Navyše obsahuje morušu - veľmi silný prírodný antioxidant, ktorý pomáha vaše vlasy omladiť.
  • Twin Lotus Herbal Hair Tonic - špeciálne bylinné vlasové tonikum: Vysoko koncentrovaná zmes špeciálne vybraných bylín, ktorá hĺbkovo vyživuje vaše vlasy a udržiava vašu pokožku zdravú a prekrvenú.

 

Vyhrajte Twin Lotus - prírodné vlasové produkty v hodnote 31 €!

 

Správnu odpoveď nájdete tu: twinlotus.sk

Súťažíme od 9.11. do 23.11.2018

Súťaž už bola ukončená

Gratulujeme výhercom:

Regina Bachratá

Výhercovia boli kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky.

2 komentárov
Alžbeta Stanková

Alžbeta Stanková

12.11.2018 14:19

mám rada vlasové produkty s bylinkami

Vaše meno:

Beata Kolkova

Beata Kolkova

17.11.2018 13:35

Urcite vyskusam...

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE