Vyhrajte 5-krát balíčky Bioderma za 35€

KAMzaKRÁSOU.sk spoločne s BIODERMOU pre Vás pripravila prvú z pravidelných súťaží o úžasné ceny. Súťaž potrvá do konca augusta a my sa už teraz tešíme na 5 šťastných výherkýň.

 

KAMzaKRÁSOU.sk spoločne s BIODERMOU pre Vás pripravili prvú z pravidelných súťaží o úžasné ceny. Súťaž potrvá do konca augusta a my sa už teraz tešíme na 5 šťastných výherkýň.

Tak zapojte sa aj vy do súťaže a hrajte o 5 balíčkov kozmetiky Bioderma v hodnote:

35€ - Hydrabio H2O a Hydrabio Legere .

 

NAJLEPŠÍ PRODUKT PRE KRÁSU JE TAKÝ, KTORÝ VYTVORILA SAMA POKOŽKA a ten nám momentálne ako novinku prínaša spoločnosť BIODERMA. Matricium® je jedinečný produkt, ktorý vytvára optimálne bunkové prostredie a umožňuje to, čo zatiaľ nedokázal žiadny iný kozmetický prípravok: skutočne hĺbkovú regeneráciu buniek a tkaniva. Pri hľadaní ideálneho prípravku sa Bioderma inšpirovala látkami, ktoré sa prirodzene nachádzajú v pokožke. Aby každej bunke poskytla výživu, ktorú potrebuje, ale o ktorú s vekom prichádza. S vekom sVyhrajte 5-krát balíčky Bioderma za 35€a pleť oslabuje a začína starnúť, pretože jej prirodzené zdroje sa pomaly vytrácajú. Matricium® obsahuje 63 biomimetických, pokožke vlastných aktívnych zložiek, dôležitých pre život buniek a syntézu nového tkaniva. Je to sterilná zdravotnícka pomôcka bez obsahu akýchkoľvek kozmetických prídavných látok (konzervanty, alkohol, parfum, farbivá, silikóny...) alebo akýchkoľvek látok, ktoré sú pokožke cudzie, čo zaručuje kompletnú bezpečnosť a absolútnu znášanlivosť. 

Ďalšie informácie nájdete na : www.matricium.sk

 

Súťažná otázka:

Koľko biomimetických - telu vlastných aktívnych zložiek obsahuje zdravotnícka pomôcka Matricium®?

 

Ďakujeme všetkým, ktorí sa do súťaže zapojili.

Gragulácia patrí šťastným výhercom, ktorí odpovedali správne:

1.    Emília Tóthová - Levice

2.    Dana Mazáková - Košice

3.    Agnesa Kelbelová - Košice

4.    Lukáš Balint - Michalovce

5.    Katarína Čerňanová - Chorvátsky Grob

Tešíme sa na vašu účasť v ďalších súťažiach. Nová na vás čaká už v pondelok :)

 

 

 

 

Súťaž už bola ukončená

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE