Doplnky do vlasov pre nevestu: Ktoré očaria teba?

V deň D chce byť každá nevesta jednoducho očarujúca. Veľmi si dáva záležať na správnom výbere svadobných šiat, topánok, make-upu a účesu. No celok dotvárajú aj detaily. Dnes zaostríme práve na doplnky do vlasov. Tie dokážu razom povýšiť účes na ďalší level a vám dopriať nádherný a bezchybný vzhľad. Chcete sa na svojej vysnívanej svadbe cítiť ako najkrajšia žena na svete či princezná? Dopomôcť vám môžu práve i doplnky. Inšpirovať sa môžete v našom článku!

Odporúčame: Zimná svadobná kytica: Máš vybrané správne kvety?

účes na svadbu

Zdroj: Shutterstock®

Aký štýl by ste si vybrali?

Vďaka doplnku do vlasov, ktorý skrášli dokonalý účes, budete vyzerať neodolateľne, zvodne a sexi, no zároveň nevinne, tajomne a elegantne. V dnešnej dobe sme vo veľkej výhode. Máme neuveriteľne veľa možností, a tak výber zaberie určite dosť času. Nevzdávajte sa! Hľadajte, až pokiaľ vám do oka na prvý pohľad nepadne tá pravá ozdoba. 

Voliť môžete medzi jemnými a nenápadnými doplnkami alebo naopak dominantnými, ktoré budú tvoriť hlavný prvok účesu. Máte radšej striebro či zlato? Voliť môžete dokonca i doplnky s farebnými kameňmi. Tak ako, vybrali by ste si?

4 komentárov
Ondakova Iveta

Ondakova Iveta

03.02.2013 12:20

K vyčesaným vlasom vkusný svadobný doplnok...

Vaše meno:

tanja

tanja

03.02.2013 13:15

a kde vlastne najdem klobuciky ktore su tu zobrazene?

Vaše meno:

Helena Kravcová

Helena Kravcová

24.03.2013 18:27

Wau ozaj pekné luxusne ,páči sa mi to...

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

10.03.2021 09:49

Krásne, najviac sa mi páči tá ozdoba do vlasov s modrými prvkami, veď na svadbe by niečo modré nemalo chýbať, tak prečo to nemať rovno vo vlasoch :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE