Koktaily sú hitom horúcich dní. Okrem toho, že na pohľad vyzerajú úžasne farebne, koktaily nás príjemne osviežia, a tak celkovo navodia príjemnú atmosféru.
Dajte svadobčanom niečo netradičné, niečo, čo by možno ani nečakali. Letný koktail môže byť spríjemnením vášho svadobného dňa.
Zabudnite však na obyčajné Mojito. Áno, to pozná a obľubuje azda každý, avšak taká, na pohľad čisto letná, Tequila Sunrise či osviežujúca Piña Colada bude pre svadobčanov lepším prekvapením. Vyskúšajte koktaily s ananásom, aktuálne dostupným lesným ovocím, kiwi či grapefruitom. 
Prezrite si nasledujúce fotografie, nechajte sa inšpirovať a zaujmite na svadbe aj takouto netradičnou ponukou. 
Odporúčame prečítať: Blanka Matragi - Svadobné polnočné šaty
www.modwedding.com
3 komentárov
Kristína Dická
30.05.2021 15:08Určite sa na letnú svadbu skvelo hodia a ulahodia všetkým, dospelým alkoholické a deťom zase nealkoholické :-)
Erika Špacírová
17.08.2015 09:25na pohľad vyzerajú skvelo
Martina Zahoranová
13.08.2015 09:35aj by som si teraz dala nejaký dobrý studený , farebný koktail