Láska ako prekážka

Veselá romantická komédia Láska ako prekážka je plná zábavných britských aj slovenských postáv od britského spisovateľa a scenáristu Roberta Bryndzu.

 

Kniha sa v USA stala piatou najpredávanejšou komédiou necelé dva mesiace po vydaní a teraz si ju môžete vychutnať v slovenčine. 

 

 

Ide o voľné pokračovanie úspešného hitu E-maily Coco Pinchardovej, takže opäť sa stretávame s Coco, ktorá prežíva vydarené obdobie svojej spisovateľskej kariéry a jej vzťah so sexy Adamom silnie každým dňom. Dokonca začnú spomínať aj svadbu!


No odrazu, deň predtým, ako sa k nej má Adam nasťahovať, sa s ňou bez akéhokoľvek vysvetlenia rozíde...

Coco to nedá a po neúnavnom pátraní zistí príčinu rozchodu. Adam sa topí vo veľkých problémoch a potrebuje jej pomoc. Zničí Adamova nerozvážnosť ich budúcnosť? Alebo sa ich príbeh skončí rozprávkovým „a žili spolu šťastne, až kým nezomreli“?

 

Robert Bryndza vás opäť chytí do svojich sietí, takže novinku Láska ako prekážka si budete doslova vychutnávať. Autorove divadelné hry uvádzali divadlá v Londýne aj na medzinárodnom festivale v Edinburgu.

 

Je finalistom prestížnej scenáristickej akadémie BBC a nečudo, že jeho prvotina E-maily Coco Pinchardovej zajala aj filmových producentov. Robert pracoval napríklad na scenároch filmov Prci, prci, prcičky. Žije v Londýne, ale veľkú časť roka trávi v Los Angeles.

 

1 komentár
Kristína Dická

Kristína Dická

18.04.2021 06:32

Ešte som ju nečítala, ale vyzerá zaujímavo :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE